Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 21 Sty 2019, 22:15
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 22 Sty 2019, 15:10
 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO - 22 Sty 2019, 22:55
 • Suicide Squad – Ziemianie w ogniu, tom 4 - 23 Sty 2019,

Scott AdkinsJeśli wszystko nie okaże się mądrze przygotowaną mistyfikacją fanów, to przymiarki aktorów do roli nowego Batmana w sequelu “Man of Steel” można uznać za oficjalnie rozpoczęte. Scott Adkins, mistrz sztuk walki, który wystąpił w takich filmach jak “X-Men Origins: Wolverine“, czy “Niezniszczalni 2” poinformował przez swojego Twittera o tym, że wziął już udział w castingu zorganizowanym przez Warner Bros. do roli Mrocznego Rycerza. Informacja trafiła też na jego oficjalny fanpage w serwisie Facebook, ale bardzo szybko zniknęła z obu miejsc. Taki ruch oczywiście mógłby wskazywać na prośby studia o usuwaniu zbyt wcześnie wychodzących na świat informacji o ich nowej produkcji.

Pełna wiadomość prezentowała się w następujący sposób:

Wielkie wieści!! Studio Warner Brothers poprosiło o wzięcie udziału Scotta Adkinsa w castingu do roli nowego Batmana, co też już uczynił. Fani również utworzyli stronę, aby wspierać jego kandydaturę —-> https://www.facebook.com/adkinsforbatman.

Zrzut oryginalnej wiadomości znajdziecie pod tym linkiem.

Źródła: Yahoo! Movies UK, IMDB

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 odpowiedzi na „Scott Adkins – pierwszy, oficjalny kandydat do roli nowego Batmana?

 • Adrian pisze:

  Hymm…Póki co Brolin i Adkins są najciekawszymi propozycjami.. 😛 Oby wybrali któregoś z nich

 • F pisze:

  Adkins ciekawym wyborem? Naprawdę chcesz powiedzieć, że pozbawiony aktorskiego talentu parobek z kina klasy B to dobry kandydat do roli Batmana? Litości. Ten facet nawet do grania w “Trudnych sprawach” jest zbyt drewniany. Jeżeli go zatrudnią, to za Chiny nie pójdę na ten film.

 • To dawaj zagraj lepiej od Scoota Adkinsa .Nie każdy jest idealny .Moim zdaniem Adkins idealnie wcieli się w rolę Batmana

Premiera filmu "Joker" za
dni
2
5
7
godzin
0
6
minut
3
5
sekund
3
2
Sonda

Który złoczyńca powienien się pojawić w "The Batman" (max można wybrać 3)

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
gotham-season-5-ep-05-12 gotham-season-5-ep-05-11 gotham-season-5-ep-05-10 gotham-season-5-ep-05-09 gotham-season-5-ep-05-08 gotham-season-5-ep-05-07