Forum
Już wkrótce
 • "Batman Begins" 4K - 17 Sty 2018,
 • "The Dark Knight" 4K - 17 Sty 2018,
 • "The Dark Knight Rises" 4K - 17 Sty 2018,
 • "Heath Ledger - to ja" w Planete+ - 20 Sty 2018, 20:20

Scott AdkinsJeśli wszystko nie okaże się mądrze przygotowaną mistyfikacją fanów, to przymiarki aktorów do roli nowego Batmana w sequelu “Man of Steel” można uznać za oficjalnie rozpoczęte. Scott Adkins, mistrz sztuk walki, który wystąpił w takich filmach jak “X-Men Origins: Wolverine“, czy “Niezniszczalni 2” poinformował przez swojego Twittera o tym, że wziął już udział w castingu zorganizowanym przez Warner Bros. do roli Mrocznego Rycerza. Informacja trafiła też na jego oficjalny fanpage w serwisie Facebook, ale bardzo szybko zniknęła z obu miejsc. Taki ruch oczywiście mógłby wskazywać na prośby studia o usuwaniu zbyt wcześnie wychodzących na świat informacji o ich nowej produkcji.

Pełna wiadomość prezentowała się w następujący sposób:

Wielkie wieści!! Studio Warner Brothers poprosiło o wzięcie udziału Scotta Adkinsa w castingu do roli nowego Batmana, co też już uczynił. Fani również utworzyli stronę, aby wspierać jego kandydaturę —-> https://www.facebook.com/adkinsforbatman.

Zrzut oryginalnej wiadomości znajdziecie pod tym linkiem.

Źródła: Yahoo! Movies UK, IMDB

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 odpowiedzi na „Scott Adkins – pierwszy, oficjalny kandydat do roli nowego Batmana?

 • Adrian pisze:

  Hymm…Póki co Brolin i Adkins są najciekawszymi propozycjami.. 😛 Oby wybrali któregoś z nich

 • F pisze:

  Adkins ciekawym wyborem? Naprawdę chcesz powiedzieć, że pozbawiony aktorskiego talentu parobek z kina klasy B to dobry kandydat do roli Batmana? Litości. Ten facet nawet do grania w “Trudnych sprawach” jest zbyt drewniany. Jeżeli go zatrudnią, to za Chiny nie pójdę na ten film.

 • To dawaj zagraj lepiej od Scoota Adkinsa .Nie każdy jest idealny .Moim zdaniem Adkins idealnie wcieli się w rolę Batmana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najbardziej oczekiwany film animowany związany z Batmanem w roku 2018

Zobacz wyniki

Galeria
suicide-squad-group-costume sshtp-zoom_-_embed_2018 sshtp-waller-and-squad_copy_-_h_2018 sshtp-deadshot_-_embed_2018 sshtp-amanda_waller_-_embed_2018_0 gbg_0015
Komiksowe Top 5