Forum
Już wkrótce
 • Superman/Batman: Wrogowie Publiczni (WKKDC) - 21 Mar 2018,
 • Gotham 4x15 - 22 Mar 2018,
 • Gotham 4x16 - 29 Mar 2018,
 • "Liga Sprawiedliwości" (DVD/BD/4K) - 04 Kwi 2018,

Jeśli macie wątpliwości czy Troy Baker, który użyczył swojego głosu Jokerowi w grze “Batman: Arkham Origins”, jest godnym następcą Marka Hamilla, to podczas NYCC Baker rozwiał wszystkie wątpliwości fanów recytując słynny monolog Jokera z “Killing Joke”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 odpowiedzi na „“Batman: Arkham Origins”: Troy Baker recytuje monolog Jokera z “Killing Joke”

 • Woj3k pisze:

  Dla mnie bomba! Zupełnie jakbym słyszał trochę młodszą wersję Marka Hamilla 😀

 • Batmanocholik pisze:

  Genialne

 • Bullet pisze:

  świetne!

 • Jest dobry, ale mało daje od siebie, a stara się po prostu jak najlepiej udawać Hamilla.

 • kelen pisze:

  Ale przecież jego zadaniem JEST udawanie Hamilla. W końcu ma grać młodszą wersję, jego postaci. Gdyby wnosił coś swojego, to nie mielibyśmy jednolitej wizji tej postaci w grach. Zresztą, aktorzy o tym mówili na panelu NYCC nieraz – oni nie chcą nic dawać od siebie, żeby jak najbardziej trzymać się tego, co zrobił Conroy i Hamill.

 • LelekPL pisze:

  Według mnie jego zadaniem i tym do czego został zakontraktowany jest odegranie roli. Naturalnie film odbywa się w tym samym uniwersum co poprzednie gry, więc jakieś podobieństwo być powinno i to wychodzi mu fenomenalnie. Jednak rozliczony będzie z tego jak dobrze odegrał swoją rolę (tutaj oczywiście także scenariusz i gameplay będą miały swoje znaczenie). Roger na przykład postawił na wysokość głosu Conroya, a sam wprowadził własne zmiany, które póki co prezentują się bardzo dobrze (jak np. zmiana głosu kiedy jest Batmanem, a Bruce’m, gniew, itp.) W przypadku Conroya, ostatnia gra wypadła bardzo monotonnie i dość miałko, więc miło usłyszeć trochę świeżości. Baker mam nadzieję, że poza udawaniem Hamilla również zaprezentuje nam ciekawą postać.

 • LelekPL pisze:

  Według mnie jego zadaniem i tym do czego został zakontraktowany jest odegranie roli. Naturalnie film odbywa się w tym samym uniwersum co poprzednie gry, więc jakieś podobieństwo być powinno i to wychodzi mu fenomenalnie. Jednak rozliczony będzie z tego jak dobrze odegrał swoją rolę (tutaj oczywiście także scenariusz i gameplay będą miały swoje znaczenie). Roger na przykład postawił na wysokość głosu Conroya, a sam wprowadził własne zmiany, które póki co prezentują się bardzo dobrze (jak np. zmiana głosu kiedy jest Batmanem, a Bruce’m, gniew, itp.) W przypadku Conroya, ostatnia gra wypadła bardzo monotonnie i dość miałko, więc miło usłyszeć trochę świeżości. Baker mam nadzieję, że poza udawaniem Hamilla również zaprezentuje nam ciekawą postać. Choć jego pierwowzór tylu poprawek nie potrzebował to ja liczę na jakieś małe różnice w charakterze tej postaci.

 • LelekPL pisze:

  gra* oczywiście, gra odbywa się w tym samym uniwersum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Sonda

Którą polską wersję językową "Justice League" na DVD/Blu-ray/4K preferujesz?

Zobacz wyniki

Galeria
gotham-416_011 gotham-416_010 gotham-416_009 gotham-416_008 gotham-416_007 gotham-416_006