Oryginalny art z „The Killing Joke” przed cenzurą

|

autor:

|

kategorie:

The Killing JokeBilly Hynes, były pracownik Gosh! Comics w Londynie, zamieszcza na Twiterze oryginalne artworki z komiksów. Fanów Batmana najbardziej zainteresuje strona z „The Killing Joke” Alana Moore’a i Briana Bollanda. Jak się okazuje w pierwotnej wersji w panelach przedstawiających torturowaną Barbarę Gordon było więcej nagości. Brian Bolland potwierdził autentyczność tego rysunku i dodał, że został poproszony o przemyślenie tego co chce pokazać w środkowym panelu.

The Killing Joke Babjd7XIIAARg3H


Źródło:
Bleeding Cool



3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ado
12 lat temu

Co do Killing Joke,ktoś wie czy można gdzieś komiks jeszcze dostać po PL? albo czy będzie znowu wydany?

b 180 fan
12 lat temu

No, no…

Grifter
12 lat temu

Amerykanie są bardzo dziwni, z jednej strony totalna rozpierducha z flakami na wierzchu nie specjalnie im przeszkadza, z drugiej byle cycek już stanowi dramat.

dni
6
5
6
godzin
2
1
minut
1
5
sekund
0
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Liga Sprawiedliwości: Pełnia" (WKDCBiZ) – 17 grudnia 2025
  • "Nightwing: Skacząc ku światłu" (WKDCBiZ) – 31 grudnia 2025
  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza świąteczna okładka?








Zobacz wyniki