Złote Globy 2014: Affleck niczym Wayne, Zimmer z bat-kamerą

|

autor:

|

kategorie: ,

Ben-Affleck-Golden-Globes-2014Wczoraj po raz 71. rozdano Złote Globy. Podczas uroczystej gali statuetkę dla najlepszej aktorki w komedii lub musicalu za rolę w „American Hustle” odebrała Amy Adams, która wkrótce rozpocznie pracę przy „Batman vs. Superman”, w którym powtórzy rolę Lois Lane z „Man of Steel”.

Na scenie pojawił się również Ben Affleck, który od miesięcy przygotuje się do roli Batmana w filmie Snydera. Jako, że zdjęcia rozpoczną się już w lutym fani mieli okazję przekonać jak obecnie prezentuje się aktor i od razu postanowili zestawić aktualne zdjęcia Bena z komiksowym wizerunkiem Wayne’a.

affleck_globe_wayneaffleck_globe_wayne2

hans-zimmer-bat-cameraWśród nominowanych był także Hans Zimmer. Chociaż nie wiadomo czy kompozytor „Man of Steel” i „Batmanów” Nolana ponownie zdecyduje się stworzyć muzykę na potrzeby filmu z Mrocznym Rycerzu, to na gali wręczenia Złotych Globów miał przy sobie istny bat-gadżet.

Źródła: CBM, CosmicBookMovie



dni
1
2
9
godzin
0
0
minut
3
6
sekund
0
0
dni
4
7
2
godzin
0
0
minut
3
6
sekund
0
0

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 86 lat(a) temu urodził się Aron Kincaid, aktor użyczający głosu Killer Crocowi w serialu animowanym Batman TAS
  • 85 lat(a) temu urodził się Neal Adams, rysownik komiksów z Batmanem
  • 51 lat(a) temu zmarł William Austin, odtwórca roli Alfreda w serialu z 1943 roku
  • 21 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera Batman Begins