Forum
Już wkrótce
  • "Lego Batman: Film" w HBO2 - 20 Lip 2018, 17:40
  • "Lego Batman: Film" w HBO2 - 21 Lip 2018, 08:05
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO - 22 Lip 2018, 17:40
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO - 23 Lip 2018, 12:50

W rozmowie z The Hollywood Reporter producenci wykonawczy “Arrow” Mark Guggenheim i Andrew Kriesberg opowiedzieli, czego można się spodziewać po Nyssie al Ghul, która pojawi się w tym tygodniu w odcinku “Hier to the Demon”, oraz o Birds of Prey i Suicide Squad.

“Druga osoba po [Ra’s al Ghulu], [Nyssa] to jedna z najważniejszych osób w Lidze. Na pierwszą rundę wysłali pionków, aby nakłonić Sarę do powrotu, ale nie wyszło z tego nic dobrego dla nich, więc teraz sięgnęli po pierwszorzędne szychy.”, powiedział Andrew Kreisberg.

Wprowadzenie Nyssy będzie miało znaczący wpływ na wszystkich w Starling City. “Sposób w jaki Nyssa zostaje wprowadzona do historii jest znacznie bardziej prowokujący i zaskakujący niż wydarzenia z pierwszego starcia”, powiedział Andrew Kreisberg.

“Nyssa jest precyzyjna i dokładna, a wszystko, co robi ma jakiś cel i jest czemuś podporządkowane, więc starałam się upewnić, by moje ruchy były ostre – to było najbardziej stresujące”, powiedziała wcielająca się w Nyssę Katrina Law.

Producenci zapowiedzieli, że kolejne odcinki w dużej mierze skupią się na złoczyńcach.

Poznaliśmy również szczegóły dotyczące odcinka “Birds of Prey”, w którym powróci Huntress. Twórcy nie będą się śpieszyć i dadzą sobie czas i miejsce by w pełni zaprezentować swoją wizję Birds of Prey. W odcinku “Birds of Prey” nie będzie już Heleny pozostanie tylko żądna zemsty Huntress. Podczas jej konfrontacji z ojcem w krzyżowym ogniu znajdzie się Laurel (Katie Cassidy) i Canary będzie musiała ją uratować.

Dowiedzieliśmy się również że 16. odcinek drugiego sezonu zatytułowany będzie “Suicide Squad” i będzie dotyczył znanego z komiksów oddziału. W odcinku powróci Lyla (Audrey Marie Anderson), która zaangażuje w pewną misję Diggle’a, który będzie musiał współpracować z Suicide Squad, w tym z Floydem Lawtonem (Michael Rowe). Pojawią się również retrospekcje dotyczące Diggle’a z okresu kiedy ten ze swoim ówczesnym przyjacielem Tedem Gaynorem (Ben Browder) walczył w Afganistanie.

Źródło: The Hollywood Reporter

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polska premiera filmu
"Młodzi Tytani: Akcja! Film" za
dni
2
0
godzin
0
8
minut
0
0
sekund
2
0
Sonda

Czy zamierzasz obejrzeć film "Młodzi Tytani: Akcja! Film"?

  • Raczej nie (28%, Głosów: 29)
  • Tak, w kinie (20%, Głosów: 21)
  • Nie, co to za film? (20%, Głosów: 21)
  • Poczekam na DVD/Blu-ray/VOD (17%, Głosów: 17)
  • Może jak będzie w TV (15%, Głosów: 15)

Głosujących: 103

Kalendarium
Galeria
star-labs-deleted-jl henry-cavill-superman-umbrella titans-robin titans-robin-fight dgtmg_qwsaavul6 dfzhghpx0aa4vho