Forum
Już wkrótce
  • "Legion samobójców" w Cinemax - 16 Paź 2018, 20:00
  • "Powrót Batmana" w Paramount Channel - 16 Paź 2018, 22:45
  • Batman: W cieniu Red Hooda (WKKDC) - 17 Paź 2018,
  • Nightwing – Nightwing musi umrzeć, tom 3 - 17 Paź 2018,

W rozmowie z The Hollywood Reporter producenci wykonawczy “Arrow” Mark Guggenheim i Andrew Kriesberg opowiedzieli, czego można się spodziewać po Nyssie al Ghul, która pojawi się w tym tygodniu w odcinku “Hier to the Demon”, oraz o Birds of Prey i Suicide Squad.

“Druga osoba po [Ra’s al Ghulu], [Nyssa] to jedna z najważniejszych osób w Lidze. Na pierwszą rundę wysłali pionków, aby nakłonić Sarę do powrotu, ale nie wyszło z tego nic dobrego dla nich, więc teraz sięgnęli po pierwszorzędne szychy.”, powiedział Andrew Kreisberg.

Wprowadzenie Nyssy będzie miało znaczący wpływ na wszystkich w Starling City. “Sposób w jaki Nyssa zostaje wprowadzona do historii jest znacznie bardziej prowokujący i zaskakujący niż wydarzenia z pierwszego starcia”, powiedział Andrew Kreisberg.

“Nyssa jest precyzyjna i dokładna, a wszystko, co robi ma jakiś cel i jest czemuś podporządkowane, więc starałam się upewnić, by moje ruchy były ostre – to było najbardziej stresujące”, powiedziała wcielająca się w Nyssę Katrina Law.

Producenci zapowiedzieli, że kolejne odcinki w dużej mierze skupią się na złoczyńcach.

Poznaliśmy również szczegóły dotyczące odcinka “Birds of Prey”, w którym powróci Huntress. Twórcy nie będą się śpieszyć i dadzą sobie czas i miejsce by w pełni zaprezentować swoją wizję Birds of Prey. W odcinku “Birds of Prey” nie będzie już Heleny pozostanie tylko żądna zemsty Huntress. Podczas jej konfrontacji z ojcem w krzyżowym ogniu znajdzie się Laurel (Katie Cassidy) i Canary będzie musiała ją uratować.

Dowiedzieliśmy się również że 16. odcinek drugiego sezonu zatytułowany będzie “Suicide Squad” i będzie dotyczył znanego z komiksów oddziału. W odcinku powróci Lyla (Audrey Marie Anderson), która zaangażuje w pewną misję Diggle’a, który będzie musiał współpracować z Suicide Squad, w tym z Floydem Lawtonem (Michael Rowe). Pojawią się również retrospekcje dotyczące Diggle’a z okresu kiedy ten ze swoim ówczesnym przyjacielem Tedem Gaynorem (Ben Browder) walczył w Afganistanie.

Źródło: The Hollywood Reporter

PRZECZYTAJ TAKŻE:

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
5
2
godzin
0
7
minut
1
5
sekund
0
8
Sonda

Co Warner Bros. powinno zrobić z filmami DC?

  • Całkowity reboot (44%, Głosów: 68)
  • Kontynuować bez zmian (29%, Głosów: 45)
  • Robić tylko pojedyncze filmy spoza uniwersum (25%, Głosów: 39)
  • Zmienić aktorów, ale zostawić uniwersum (2%, Głosów: 3)

Głosujących: 155

Kalendarium
Galeria
dpuxerauuaevd8 amn-cc-trl-93852 dorru4nuwaa8am dol5i7ow0aaypu4 justice-league-original-ending zack-snyder-batman-richard-ver