Arkham KnightNa oficjalnym profilu PlayStation na Facebooku zamieszczono 7 nowych screenshotów z gry “Batman: Arkham Knight”. Na jednym z nich mamy okazję dokładnie przyjrzeć się tytułowemu przeciwnikowi, czyli postaci Arkham Knighta.

W wybuchowym finale serii „Arkham”, Batman zmierzy się z ostatecznym zagrożeniem przeciwko miastu, które obiecał chronić. Scarecrow powraca wraz z przymierzem z imponującym zespołem superzłoczyńców takich jak Pingwin, Two-Face, Harley Quinn, aby zniszczyć Mrocznego Rycerza na zawsze.


„Batman: Arkham Knight” przedstawia unikalny design Batmobilu autorstwa Rocksteady, którym po raz pierwszy będzie można kierować. Dodatek tego legendarnego pojazdu w kombinacji z gameplayem serii gier „Arkham” zaoferuje graczom pełne i ostateczne doświadczenie wcielenia się w postać Batmana podczas przemieszczania się po całym Gotham City.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 odpowiedzi na „Siedem nowych screenshotów z “Batman: Arkham Knight”

 • raven1233 pisze:

  Red Hood + Batwing = Arkham Knight?

 • Zdzichu pisze:

  Ciekawe, sądząc po czerwonych wstawkach może to nowe wcielenie red hood.

 • Bambaryła pisze:

  Na bank to Joker incognito.

 • Zdzichu pisze:

  Przeszło mi to przez myśl, że Ras wskrzesił Jockera, psychoza na punkcie Batman i uleczenie ze skutków kwasu spowodowało przybranie nowego wizerunku.

 • Dagger Raven pisze:

  To nie będzie Joker, zbyt muskularny. Poza tym są pewne potwierdzenia, że Joker nie żyje oprócz zapewnień od Rocksteady. Polecam komiksy z serii Arkham Unhinged. No chyba, że są to mylne tropy.

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
9
9
godzin
0
7
minut
2
8
sekund
4
9
Kalendarium
Galeria
bvstmnt-4k-3d gotham-season-5-ep-09-23 gotham-season-5-ep-09-22 gotham-season-5-ep-09-21 d1drxqnu0aacncl d1bsnawvyaaeu5o