Forum
Już wkrótce
 • "Heath Ledger - to ja" w Planete+ - 20 Sty 2018, 20:20
 • "Batman zbawia świat" w TNT - 21 Sty 2018, 08:50
 • "Batman zbawia świat" w TNT - 23 Sty 2018, 14:55
 • Batman – Jestem samobójcą - 24 Sty 2018,

Batmobile z "Batman: Arkham Knight"Game Informer podzielił się kolejnym wpisem skupiającym się na “Batman: Arkham Knight“. Tym razem dotyczył on pojazdu Batmana, który pojawi się w najnowszej produkcji. Jakie informacje się w nim znalazły?

“Robienie Batmobilu jest przerażające” powiedział Sefton Hill, główny dowodzący zespołem pracującym nad serią Arkham. Rocksteady zawsze chciało wprowadzić ikoniczny pojazd Batmana do swoich gier, ale stanie się to dopiero wraz z przejściem na konsolę najnowszej generacji.

Pojazd nie będzie dodatkowym ciężarem dla graczy. Po jego opuszczeniu i oddaleniu się od niego, wystarczy tylko jeden przycisk, aby go przywołać. W związku z tym, nie trzeba będzie chociażby pamiętać, gdzie się go zaparkowało.

Ze względu na sytuację, która grozi miastu, Batman nie będzie się patyczkował podczas podróży swoim pojazdem. Kierowanie Batmobilem jest zdecydowanie mniej subtelnym sposobem na dostanie się z punktu A do punktu B, gdzie po drodze pojazd będzie mógł niszczyć otoczenie. Przestępcy na widok Batmobila nie będą też obojętni. Jak powiedział sam programista sztucznej inteligencji, Tim Hanagan, “[oni] się go boją”. Gdy tylko go zobaczą, będą od niego uciekać. Gdyby którykolwiek był na tyle odważny, aby spróbować go przejąć, czeka na niego niespodzianka w postaci paralizatora. Sam pojazd będzie mógł też strzelać pociskami, które oczywiście nie będą na tyle silne, aby zagrozić śmiercią innym.

We wczesnym stadium pracy nad tytułem, Rocksteady umieściło Batmobil na ulicach z gry “Batman: Arkham City”. Efekt nie był zbyt ciekawy – okazało się, że ulicę są zdecydowanie zbyt wąskie. W związku z tym, w “Batman: Arkham Knight” miasto zostało zbudowane tak, aby prowadzenie Batmobilu po ulicach Gotham było dla graczy wygodne.

Źródło: Game Informer

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 odpowiedzi na „Więcej na temat Batmobilu z “Batman: Arkham Knight”

 • kaziu pisze:

  I znowu bezludne miasto, poszerzone drogi, ciekawe co jeszcze wymyślą? Może w ogole niech budynki wywalą, bo też będą przeszkadzać.

  • Joker567 pisze:

   Ciekawe czy ty wyszedłbyś w nocy w miasto, w którym jest pełno przestępców, a poza tym na trailerze było jak ludzie uciekają ze strachu. Więc….

 • Ado pisze:

  Jakie znowu bezludne miasto? miasto wypełnione kryminalistami i policjantami ot co.To nie jest GTA…

 • venom pisze:

  czytacie ludzie informacje? Gra zacznie się od ewakuacji Gotham po tym jak Scarecrow ogłosi, że rozłożył bomby. Wyludnione miasto jest więc fabularnie usprawiedliwione.

 • kaziu pisze:

  A w Arkham Origins jak usprawiedliwic brak przechodniow i ruchu drogowego? O to mi chodzi. Tutaj rzeczywiscie to jakos wyjasniaja, ale Arkham Origins to jakies nieporozumienie.

 • Mojżesz_trzeci pisze:

  Po pierwsze w AO jest wigilia, czyli na ulicach za dużo osób by nie chodziło. Po drugie, na samym początku gry, w jaskini Batmana można usłyszeć wiadomości, gdzie ostrzegają mieszkańców Gotham przed wychodzeniem z domów gdyż w mieście panuje ogromna zamieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najbardziej oczekiwany film animowany związany z Batmanem w roku 2018

Zobacz wyniki

Galeria
ss_htp_00 suicide-squad-group-costume sshtp-zoom_-_embed_2018 sshtp-waller-and-squad_copy_-_h_2018 sshtp-deadshot_-_embed_2018 sshtp-amanda_waller_-_embed_2018_0
Komiksowe Top 5