Forum
Już wkrótce
  • Batman Black & White. Nigdy po trupie - 23 Wrz 2020,
  • Batman Black & White. Wieczna żałoba - 23 Wrz 2020,
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,

Batmobile z "Batman: Arkham Knight"Game Informer podzielił się kolejnym wpisem skupiającym się na “Batman: Arkham Knight“. Tym razem dotyczył on pojazdu Batmana, który pojawi się w najnowszej produkcji. Jakie informacje się w nim znalazły?

“Robienie Batmobilu jest przerażające” powiedział Sefton Hill, główny dowodzący zespołem pracującym nad serią Arkham. Rocksteady zawsze chciało wprowadzić ikoniczny pojazd Batmana do swoich gier, ale stanie się to dopiero wraz z przejściem na konsolę najnowszej generacji.

Pojazd nie będzie dodatkowym ciężarem dla graczy. Po jego opuszczeniu i oddaleniu się od niego, wystarczy tylko jeden przycisk, aby go przywołać. W związku z tym, nie trzeba będzie chociażby pamiętać, gdzie się go zaparkowało.

Ze względu na sytuację, która grozi miastu, Batman nie będzie się patyczkował podczas podróży swoim pojazdem. Kierowanie Batmobilem jest zdecydowanie mniej subtelnym sposobem na dostanie się z punktu A do punktu B, gdzie po drodze pojazd będzie mógł niszczyć otoczenie. Przestępcy na widok Batmobila nie będą też obojętni. Jak powiedział sam programista sztucznej inteligencji, Tim Hanagan, “[oni] się go boją”. Gdy tylko go zobaczą, będą od niego uciekać. Gdyby którykolwiek był na tyle odważny, aby spróbować go przejąć, czeka na niego niespodzianka w postaci paralizatora. Sam pojazd będzie mógł też strzelać pociskami, które oczywiście nie będą na tyle silne, aby zagrozić śmiercią innym.

We wczesnym stadium pracy nad tytułem, Rocksteady umieściło Batmobil na ulicach z gry “Batman: Arkham City”. Efekt nie był zbyt ciekawy – okazało się, że ulicę są zdecydowanie zbyt wąskie. W związku z tym, w “Batman: Arkham Knight” miasto zostało zbudowane tak, aby prowadzenie Batmobilu po ulicach Gotham było dla graczy wygodne.

Źródło: Game Informer

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

I znowu bezludne miasto, poszerzone drogi, ciekawe co jeszcze wymyślą? Może w ogole niech budynki wywalą, bo też będą przeszkadzać.

Ciekawe czy ty wyszedłbyś w nocy w miasto, w którym jest pełno przestępców, a poza tym na trailerze było jak ludzie uciekają ze strachu. Więc….

Jakie znowu bezludne miasto? miasto wypełnione kryminalistami i policjantami ot co.To nie jest GTA…

czytacie ludzie informacje? Gra zacznie się od ewakuacji Gotham po tym jak Scarecrow ogłosi, że rozłożył bomby. Wyludnione miasto jest więc fabularnie usprawiedliwione.

A w Arkham Origins jak usprawiedliwic brak przechodniow i ruchu drogowego? O to mi chodzi. Tutaj rzeczywiscie to jakos wyjasniaja, ale Arkham Origins to jakies nieporozumienie.

Po pierwsze w AO jest wigilia, czyli na ulicach za dużo osób by nie chodziło. Po drugie, na samym początku gry, w jaskini Batmana można usłyszeć wiadomości, gdzie ostrzegają mieszkańców Gotham przed wychodzeniem z domów gdyż w mieście panuje ogromna zamieć.

już za:
dni
3
7
3
godzin
0
7
minut
5
6
sekund
3
7
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5