Forum
Już wkrótce
  • "Heath Ledger - to ja" w Planete+ - 20 Sty 2018, 20:20
  • "Batman zbawia świat" w TNT - 21 Sty 2018, 08:50
  • "Batman zbawia świat" w TNT - 23 Sty 2018, 14:55
  • Batman – Jestem samobójcą - 24 Sty 2018,

"Grayson #1"DC Comics postanowiło oficjalnie ogłosić informację, która krąży po internecie od jakiegoś czasu. W lipcu ukaże się nowa seria o tytule “Grayson“. W ten sposób poznajemy też los Nightwinga po wydarzeniu “Forever Evil“. Świat będzie myślał, że jest martwy, włącznie z Alfredem i Bat-rodziną. Jedynie Batman wie, że Grayson żyje, ale aby chronić swoich najbliższych, fakt ten zostanie zatajony. Nightwing stanie się kimś zupełnie innym. Były podopieczny Mrocznego Rycerza będzie działać jako tajny agent!

Scenarzystami serii zostali Tim Seeley oraz Tom King. Seeley jest znany ze swojej pracy nad serią “Revival” dla Image Comics, natomiast King jest byłym pracownikiem CIA. Duet twórców postawi Dicka Graysona w zupełnie nowej sytuacji – będzie on bowiem pracować dla tajnej organizacji Spyral, którą stworzył Grant Morrison w swojej serii “Batman, INC”. Mimo działalności dla dobrej sprawy, metody nowego pracodawcy bohatera nieraz wyprowadzą go z jego strefy komfortu. Twórcy będą chcieli także wprowadzić nowego nemezis dla Graysona, kogoś na poziomie Leksa Luthora, czy Jokera. Według Seeleya, były Robin jest dla czytelniczek symbolem seksu i nie zamierzają tego pominąć w swojej serii. Tom King natomiast chce nakreślać w serii presję, która ciąży nad osobą pracującą jako tajny agent. Dodaje też, że chce aby każdy numer powodował natychmiastowe dyskusje u czytelników po lekturze. Porównał ten efekt do uczucia towarzyszącemu po obejrzeniu odcinka serialu “Mad Men”, czy “Breaking Bad”.

Źródło: 11alive.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 odpowiedzi na „Oficjalnie – seria “Grayson” startuje 2 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najbardziej oczekiwany film animowany związany z Batmanem w roku 2018

Zobacz wyniki

Galeria
ss_htp_00 suicide-squad-group-costume sshtp-zoom_-_embed_2018 sshtp-waller-and-squad_copy_-_h_2018 sshtp-deadshot_-_embed_2018 sshtp-amanda_waller_-_embed_2018_0
Komiksowe Top 5