Forum
Już wkrótce
  • "Legion samobójców" w HBO2 - 17 Sie 2018, 14:35
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO3 - 20 Sie 2018, 16:00
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO3 - 21 Sie 2018, 07:40
  • New Teen Titans: Kontrakt Judasza (WKKDC) - 22 Sie 2018,

"Syn Batmana"Dzisiaj nakładem Galapagos Films do sprzedaży trafiło DVD z filmami animowanymi „Syn Batmana” („Son of Batman”) i „Batman: Atak na Arkham” („Batman: Assault on Arkham”). 29 września w ramach “Premium Collection” wydaną zostaną “Mroczny Rycerz Powstaje. Edycja specjalna (2 DVD) Premium Collection” i “Mroczny Rycerz Powstaje. Edycja specjalna (2BD) Premium Collection”

SYN BATMANA
ZEMSTA PŁYNIE WE KRWI
Na szczycie górskiej twierdzy znajduje się ukryta baza tajemniczej Ligii Zabójców oraz jej przerażającego lidera Ra’sa Al Ghulema. Wraz ze swoją córką Talią dowodzi on wyszkoloną armią zabójców, planując podbicie świata. Jednak niespodziewany bunt wewnątrz Ligii grozi zachwianiem równowagi sił. Talia i jej syna Damian zmuszeni są do ucieczki do Gotham City. Tropiona przez bandytów Talia prosi o wsparcie Batmana, który niespodziewanie dowiaduje się, że jest ojcem chłopca. Batman wypowiada wojnę Deathstroke’owi i jego Lidze Zabójców. Jednocześnie uczy swojego upartego syna, że nie można zwalczyć zbrodni zostając przestępcą. Z pomocą mieszkańców Gotham City, w tym komisarza Gordona oraz Nightwing’a, Batman odkrywa, że jego syn jest ich najbardziej zaufanym sojusznikiem!

"Batman: Atak na Arkham"BATMAN: ATAK NA ARKHAM

PRZYGOTUJ SIĘ, BY POMÓC ZŁOCZYŃCOM
Witaj w mrocznym sercu Gotham City. W samym centrum ciemności wznosi się Azyl Arkham, który gwałtownie zaludnia się dzikimi, niebezpiecznymi i szalonymi przestępcami. Kiedy w ostatecznym starciu Batman przegrywa z Riddlerem, musi zrobić wszystko, by odzyskać z Arkham sekretną i bardzo niebezpieczną rzecz. Pomoc przychodzi z nieoczekiwanej strony: powołany przez rząd zespół, złożony z ludzi ukrywających się w podziemiach Gotham City. W skład dowodzonego przez Deadshota Oddziału Samobójców wchodzą: Harley Quinn, Killer Frost, Captain Boomerang, King Shark i Black Spider. To lista łotrów, którzy znają Azyl Arkham i jego mieszkańców bardzo dobrze.

Przygotuj się na atak, w którym Batman zmierzy się z bandą nie mających nic do stracenia przestępców. Niektórzy przeżyją, niektórzy zginą, a inni będą poszukiwać tylko zemsty.
Wyrusz w podróż przez mroczne zakamarki DC Universe!

DODATKOWO:
Zapowiedź nowego filmu animowanego DC Universe – Justice League: Throne of Atlantis

PRZECZYTAJ TAKŻE:

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
4
1
2
godzin
0
8
minut
1
2
sekund
5
1
Sonda

Jak oceniasz film "Młodzi Tytani: Akcja! Film"?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
am_27187823783278234834 dkegrpfuyaagdyi dkegykhu8aib502 ttg-trl-028 ttg-sxsw-122 ttg-sxsw-038
Komiksowe Top 5