Nightwing #1Wkrótce kolejni komiksowi superbohaterowie powinni zagościć na małym ekranie. Jednym z nich będzie Nightwing, który będzie głównym bohaterem serialu telewizyjnego “Titans”. Pilot serialu jest bliski zamówienia przez stację TNT.

Serial skupić się ma na grupie młodych superbohaterów z uniwersum DC. Głównym bohaterem będzie Dick Grayson, który wychodzi z cienia Batman i zostaje Nightwingiem, przywódcą nieustraszonego zespołu nowych superbohaterów w tym Starfire, Raven i wielu innych.

Scenariusz do pilotowego odcinka przygotowali Akiva Goldsman i Marc Haimes, którzy pełnić będą również funkcję producentów wykonawczych.

O ile kinowe uniwersum DC jest dość skromne to wygląda na to, że w Warner Bros. nie brakuje pomysłów na seriale telewizyjne ze słynnymi komiksowymi bohaterami. Obecnie fani mogą oglądać “Arrow”, a w najbliższym czasie czekają nas premiery “Gotham”, “Flash” i “Constantine’a”, a w planach jest także realizacja serialu o Supergirl.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda że nie napisano jaki to serial. Animowany czy aktorski?

Wystarczywejść w źródło newsa i masz tam podane, że jest to serial aktorski

Jakoś nie widzi mi się ten serial. Niebawem Arrow, Constantine, Flash, Gotham, Supergirl. Nie za dużo tych seriali?

Jaaa, szkoda, że CW tego nie robi, wtedy dopiero bym się jarał crossoverami!

Mnie by najbardziej odpowiadał serial, w którym głównym bohaterem byłby Deathstroke. Jeszcze lepiej gdyby był to crossover Arrow’a a, w roli głównej pojawiłby się odtwórca tej postaci Manu Bennett.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki