Forum
Już wkrótce
  • "Lego Batman: Film" w HBO2 - 21 Paź 2018, 19:15
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO2 - 21 Paź 2018, 21:00
  • "Lego Batman: Film" w HBO2 - 22 Paź 2018, 11:25
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO2 - 22 Paź 2018, 14:45

Podczas minionego weekendu na SXSW ogłoszono pierwsze szczegóły dotyczące nowej gry z Batmana pt. “Batman: A Telltale Games Series”, w którą gracze będą mogli zagrać już tego lata.

Batman jest idealną postacią dla studia by zgłębiać serię Telltale, zapewniając zespołowi okazję głębszego zbadania co się dzieje w umyśle człowieka pod maską. Każdej nocy, Bruce Wayne postanawia zmieniać Gotham na lepsze. Zespół chce zbadać jakie są konsekwencje działań gracza, gdy decyzje podejmowane przez Bruce’a mają decydujący wpływ na jego nocną krucjatę w roli Batmana, i vice versa. Pewne kluczowe sytuacje dadzą graczom możliwość, aby zbliżyć się do sceny jako Bruce lub Batman, z konsekwencjami dla obu stron.

Świeża interpretacja wszechświata rozgrywającego się we współczesnych czasach, nie związana z żadną istniejącą iteracją Batmana w grach, filmach czy komiksach. Opowieść skupi się na Brusie i Batmanie, a nie na “Bat-rodzinie” (Robinie, Nightwingu, itp.). Fani mogą zobaczą znanych bohaterów takich jak Alfred Pennyworth, Vicki Vale, James Gordon i Renee Montoya. Telltale stara się utrzymać złoczyńców w tajemnicy, aż do czasu premiery.

Pewne postacie będą miały głęboko osobistą więź z Bruce’em w życiu prywatnym i decyzje podjęte przez Bruce’a lub Batmana wpłyną na ich drogę ku korupcji lub odkupieniu.

Działania gracza pomogą ukształtować Gotham, w którym Bruce działa w ciągu dnia, jak i przestępców za sprawą działań Batmana.

Zespół Telltale zobowiązuje się do nie-fotorealistycznych interpretacji wszechświata, wzmocnienia silnika i technologii w celu dostarczenia bardziej płynnej animacji jak z komiksów. Czerpiemy inspiracje z dzieł z ponad 75 lat od takich artystów jak Jim Lee, Greg Capullo i Neal Adams.

Podobnie jak w innych seriach Telltale, gra otrzyma kategorię M (Mature 17+), a cutscenki przypominać będą film w kategorii R.


Źródło: Telltale Games

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Szczegóły o grze “Batman: A Telltale Games Series”

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
4
7
godzin
0
5
minut
3
7
sekund
0
9
Sonda

Najlepszy nowy wróg Batmana z XXI wieku

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans Ep. 104--Photo Credit: Steve Wilkie / ©2017 Warner Bros. Entertainment Inc.  All Rights Reserved Titans Ep. 104--Photo Credit: Steve Wilkie / ©2017 Warner Bros. Entertainment Inc.  All Rights Reserved Titans Ep. 104--Photo Credit: Steve Wilkie / ©2017 Warner Bros. Entertainment Inc.  All Rights Reserved