Wonder WomanW rozmowie z Digital Spy, Gal Gadot opowiedziała czego widzowie mogą się spodziewać po osobnym filmie z Wonder Woman.

“W ‘Batman v Superman’ pokazano kim jest, ale nie skąd pochodzi. W ‘Wonder Woman’ po raz pierwszy opowiemy historię jak Diana stała się Wonder Woman. To bardzo interesujące. Są momenty humoru, ale jest całkiem mroczno. Wszyscy widzieliśmy początki Batmana, Spider-Mana, Supermana. A o Wonder Woman nic nie wiemy. Cofamy się o 100 lat do czasów, w których jest bardziej naiwna. To młoda idealistka. Niewinna. Bardzo różni się od doświadczonej, super pewnej siebie, dorosłej kobiety, którą widzieliście.”

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 odpowiedzi na „Film “Wonder Woman” z elementami humoru ale również mroczny

 • Cannibal pisze:

  Czekamy gorąco ! Gadot jest mega 😉

 • Grifter pisze:

  Teraz w każdym komentarzu będą wrzucali informację że ich filmy (DC) zawierają “humor”.
  Żałosne.

 • MorriS pisze:

  Wonder WOMAN jest cudowna śliczna zmysłowa i przebojowa Mam nadzieję że Gal Gadot znów pokaże klasę oby nie jako komediantka to przecież mroczne DC A nie komediowy Marcell :mrgreen:

 • Leon Kennedy pisze:

  Bo ludzie sa zalosni i w wiekszej czesci mysla, ze film na podstawie komiksu musi go miec.

 • Mr. ?? pisze:

  Elementy humoru
  Liczę ze nie będą to żarty dla dzieci na poziomie IM3, 2, Thor 2, AoU

 • archieg2 pisze:

  Zobaczycie, tak pieją DC, że nie bedzie kalki z Marvela a na tym sie skończy. Niestety liczy sie zysk, a zysk większy z dzieciaków, bo więcej badziewnych gadżetów kupią. Niestety teraz i Marvel na to Cierpi a DC dołaczy, jak tylko zwietrzy szanse na zysk. Niestety BvS był tylko raz i tylko raz można mieć “pierwszy film crossover DC”. Na avengers sie też ludzie rzucili a potem hype spadł, wiec naturalnym targetem stała sie dzieciarnia :/

Premiera filmu "Joker" za
dni
7
3
godzin
0
1
minut
3
9
sekund
1
7
Kalendarium
Galeria
batwoman_ver2_xlg_full batwoman-poster-new_full batwoman-cw-first-look-photos-3_full batwoman-cw-first-look-photos-2_full batwoman-cw-first-look-photos-1_full yj318_004