„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w Polsce w kinach IMAX tylko do 14 kwietnia

|

autor:

|

kategorie: ,

"Batman v Superman: Dawn of Justice"Widzom, którzy chcieliby zobaczyć film „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” na ekranach kin IMAX, pozostał już na to tylko tydzień. Film Zacka Snydera w Polsce w kinach IMAX będzie wyświetlany tylko do 14 kwietnia.

Godziny seansów 10:00 (weekend), 13:00, 16:00, 19:00, 22:00.

Źródło: IMAX Poland – Facebook



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
BatFan86
9 lat temu

Polecam – warto zobaczyć to wspaniałe widowisko w formacie IMAX, spadające perły z naszyjnika Marthy Wayne nigdy jeszcze nie wyglądały tak okazale.

MorriS
9 lat temu

Nie tylko perły, ja mam wciąż ten plakat z PRZEDPREMIERY IMAX 3D z 27 kwietnia 2016 z Kato godziny 19;00 .Pamiętam to jak dziś bo film wciąż mi się podoba dając mu 8/10 gwiazdek i czekając na szerszą brutalniejszą wersję na DVD. Ale póki co mogę do woli oglądać na marnej kopii z dubbingiem chińskim na kompie ,ale chętnie do kina bym się udał po 😯 raz kolejny, bo BATMAN jest po prostu świetny ! ➡

dni
8
0
3
godzin
2
3
minut
1
6
sekund
2
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025
  • "Injustice. Punkt zerowy" – 30 lipca 2025
  • "Batman. Przygody rodziny Wayne’ów. Tom 3" – 13 sierpnia 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Legion Samobójców" (WKDCBiZ) – 13 sierpnia 2025

Kalendarium

  • 101 lat(a) temu urodził się Pat Hingle, aktor znany z roli komisarza Gordona w filmach o Batmanie z lat 1989-1997
  • 80 lat(a) temu urodził się George Dzundza, aktor użyczający głosu Scarface’owi w serialach animowanych Batman TAS i The New Batman Adventures
  • 22 lat(a) temu odbyła się premiera serialu animowanego Teen Titans
  • 20 lat(a) temu zmarł Jim Aparo, rysownik komiksów o Batmanie m.in. Batman: A Death in the Family