Joker (Jared Leto)Wśród wielu teorii odnoszących się do fabuły “Suicide Squad”, jedna znalazła specjalne miejsce w społeczeństwie fanów, która odnosiła się do tego, że obecny w filmie Ayera Joker to tak na prawdę Jason Todd.

Reżyser został zapytany o domysły fanów przez WSVN-TV Miami. Jego odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości: “To zupełnie nie tak. To najbardziej niedorzeczna plotka, jaką słyszałem na temat tego filmu.”

Ayer odniósł się również do pogłosek dotyczących tego, że dokrętki “Suicide Squad” dotyczyły dodania więcej humorystycznych scen. Reżyser wyjaśnił, że dołożenie nowych momentów, gdzie nagle wszyscy śmiesznie się zachowują pomiędzy innymi sekwencjami jest niezbyt możliwe. W jego sytuacji studio po prostu udostępniło mu więcej środków, aby uczynić film jeszcze lepszym.

Twórca dodał także, że pierwszą rzeczą, jaką nauczył się po “Batman v Superman: Dawn of Justice” to słuchanie fanów.

“Reżyser zawsze będzie mieć swoją wizję, lecz ostatecznie to fani mają znaczenie. Dorastałem jako jeden z nich, czytałem komiksy i słuchałem ich miłośników. Sytuacja [z “Batman v Superman: Dawn of Justice”] otwarła mi oczy i myślę, że film przyniesie fanom to, czego chcą.”

Źródło: Newsarama

PRZECZYTAJ TAKŻE:

19 Responses to David Ayer komentuje kwestię Jokera i Jasona Todda oraz dokrętek

 • archieg2 pisze:

  no szkoda, fajna teoria to była…

 • PunishedVenom pisze:

  spokojnie David rotten tomateos wkrótce pokaże czy ktoś wyciagnał wnioski z BvS.

 • dsa pisze:

  Morris gdzie teraz jestes z Twoją durną teorią? Wybaczcie ale musiałem.

 • BECAUSE I'M BATMAN! pisze:

  Od samego początku całą ta teoria że Joker to dawny Robin wydawała mi się być idiotyczna. Jason Todd jako Joker ? dobre sobie…

  • PunishedVenom pisze:

   no to oczywiste że jokerem jest Dick Grayson który zastapił jasona w roli ofiary bo jest bardziej znany.

   • BECAUSE I'M BATMAN! pisze:

    Ktoś głupi wymyślił tą historyjkę o Jasonie jako Jokerze bo zobaczył tatuaż z literką J taki jak miał Jason/Arkham Knight w grze ale to w dalszym ciągu brzmi hmm… głupio?

 • Mr. ?? pisze:

  Jak DC coś zmienia jak Doomsdaya, Jokera to jest krzyk i narzekanie wielu
  Ale jak Marvel robi ze Struckera, Ultrona, Malekitha mięso armatnie czy idiotów jak z Mandaryna do tego jeszcze wciskają lewackie kity że komiksowy Mandaryn to rasistowskie coś tam to wielu siedzi cicho i zgadzają się na to.
  Taka hipokryzja.

  Chociaż taki Doomsday z BvS miał więcej wspólnego z wersją komiksową niż Ultron, Strucker, Malekith, Killian, Mandaryn o żałosnym disnejowskim pajacu Trevorze lepiej nie wspominać.

  • Podpis pisze:

   BvS SSIE Pogódź SIĘ Z TYM

  • Podpis pisze:

   Tak bardzo nie możesz przeżyć ze Marvel robi dobre filmy a DC papki dla niedorozwiniętych?

  • archieg2 pisze:

   Ale o ile mi wiadomo, to jakoś większość jest zgodna, że Villains w Marvelu to najsłabszy punkt i tylko Loki daje radę.

   • Podpis 2 pisze:

    Bo tak jest ale fani Marvela nie mogą tego zrozumieć jak Podpis ze Marvel ssie i ze to uniwersum Marvela jest dla debili.

    PS. Przepraszam za kulturę , a konkretnie wyzywania od “debili” na tym kulturalnie wypowiadającym się zazwyczaj , normalnym w większości ludziom.

   • Mr. ?? pisze:

    Oni nawet rasowo zgodni Zemo nie jest Niemcem podobnie z resztą Strucker z AoU o którym i tak nic nie wiadomo bo idioci dość szybko go uśmiercili.
    Podobnie Mandaryn który pochodził z USA lub UK
    Takie żałosne lizusostwo względem Niemców, Chin by filmy się dobrze sprzedały, z resztą Marvel w 21 wieku rządzony jest przez Disneya to widać nawet po komiksach.

 • PunishedVenom pisze:

  Wie ktoś kiedy mija embargo na recenzje? chyba że to wiedza tajemna bo jakoś średnio siedze w Hollywoodi nie wiem czy takie informacje sa powszechnie dostepne

 • MorriS pisze:

  dsa jeszcze się przekonasz ze to prawda ze JASON TODD dawny Robin zwariował i stał się JOKEREM !!! Chyba nie kumasz na czym polega marketing filmu ,zaskakiwanie i podsycanie napięcia. Nie mówienie o spoilerach i małe kłamstewka od strony twórców, by było ciekawiej a później zaskoczenie. Tak do 2020 kiedy rok w rok będzie BATMAN—BEN w kinie jak i JOKER—Jared Zatem WAIT >>>> HA HA HA 😆

The Batman już za:
dni
4
5
2
godzin
0
1
minut
0
5
sekund
3
8
Kalendarium
Galeria
ecfytnlueaiimk6 ebmw8kxxsaehgv5 ebipqjrxkaaqhqz ebipqjrwsay8pu2 103432560 ba