Galeria
mtmgnrt c8cf4qcwkaawt1k Justice League tttjc1 aquaman-green-screen-justice-league Wonder Woman

"Batman: Zabójczy żart"Animowany „Batman: Zabójczy żart”, który wyświetlany jest tylko w wybranych kinach i z ograniczoną liczbą seansów, jest propozycją skierowaną głównie dla fanów. Jednak wynik otwarcia jest dość skromny. Film obejrzało 1 407 osób na 65 ekranach.

Cały czas dobrze sobie radzi „Legion Samobójców”. Chociaż zaliczył spadek zainteresowania wynoszący 59%, to obejrzało go jeszcze 41 913 osób, co wystarczyło do zajęcia 4. miejsca. Łączny rezultat, po trzecim weekendzie wyświetlania, to znakomite 613 595 sprzedanych biletów. Jak do tej pory najpopularniejszą komiksową produkcją w Polsce jest „Deadpool” – 758 tys. widzów.

Źródło: sfp.org.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 Odpowiedzi na Box Office Polska: Ponad 600 tys. widzów obejrzało „Legion Samobójców” oraz skromny wynik „Batman: Zabójczy żart”

 • batdemon powiedział:

  Zabrakło litery „n” w tytule. 😉

 • Red_Hood powiedział:

  Nic dziwnego że taki mały wynik Zabójczego Żartu, film jakiś świetny nie jest, a i pójść na niego, trzeba było szukać po stronach kin, żadnej reklamy więc nic dziwnego że taki wynik :)

 • Exone powiedział:

  #B:ZŻ
  Dziwicie się? Spójrzcie na ceny biletów za film trwający 76minut… Do tego żadne zniżki nie wchodzą w grę, bo to „pokaz specjalny”. Nie wspominając o kampanii reklamowej, która stała się zabójczym żartem dla tego projektu, bo w ogóle jej nie było! 😀

 • MorriS powiedział:

  Byłem na premierze tego 19 sierpnia w Multinkinie w KATOWICACH na 19:20 i przyznam że spodziewałem się większego BOOM sam zajmuję sie Sztuką/Rysowaniem/Plastyką gdyż studiowałem MALARSTWO w Cieszynie i mam komiks od 1991 roku .Ta kreska jest genialna a sam komiks ma głębię i mroczny klimat i chociaż nie było tak starsznie to wciąż brakowało mi lepszej animacji przypominającej oryginal nie starając sie naśladować TAS i przez to, ta animacja kuleje mocno, gdzieś się traci !!! Jak pojawiają sie napisy końcowe choć w kinie nie było tłumów , to czegoś brakowało , niedosyt , lekki zawód, niepotrzebne wątki , brak paru kadrów , za krótki metraż itd.itp. Dlatego daje mu 7/10 bo mogło być o wiele wiele lepiej !!! a wyszło jak wyszło Oczywiście JOKER & BATMAN w dubbingu pierwsza klasa ! Mam nadzieję zew przyszłości ktoś zrobi to o wiele lepiej czyli jak należy !!! 😆

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

JUŻ W KINACH!


dni
6
3
godzin
1
3
minut
0
5
sekund
5
9
Kalendarium
Sonda

Wrażenia po zwiastunie "Justice League"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepszy plakat z "Batmana"

Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i Potwory" w HBO2 - 01 Kwi 2017, 06:00
 • Harley Quinn: Szaleństwa i żarty (WKKDC) - 05 Kwi 2017,
 • Wieczni Batman i Robin, tom 1 - 05 Kwi 2017,
 • "Mroczny Rycerz" w TVN - 14 Kwi 2017, 22:35
Komiksowe Top 5