Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Batman: HushDzisiaj do sprzedaży trafił pierwszy tom Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics – “Batman: Hush część 1” (14,90 zł). Za dwa tygodnie w cenie 29,99 zł będzie można kupić “Batman: Hush część 2”.

W Gotham zostaje porwany młody chłopiec. Kto go porwał i dlaczego? Batman rusza w pościg za porywaczem, ale w tym śledztwie nic się nie zgadza. Okazuje się, że najwięksi przeciwnicy Batmana jednoczą się, aby go pokonać…to tak naprawdę stoi za całą intrygą? Scenariusz napisał ekspert od komiksów o Mrocznym Rycerzu – Jeph Loeb, a rysunki wykonał jeden z najbardziej utalentowanych rysowników – Jim Lee.

Wspaniała nowa kolekcja albumów komiksowych w twardych oprawach, zawierająca przygody największych współczesnych superbohaterów autorstwa najsłynniejszych scenarzystów i rysowników pracujących dla wydawnictwa DC Comics.

Każdy tom zawiera jedną z najważniejszych superbohaterskich opowieści ostatnich lat. W kolekcji pojawią się wszyscy najsłynniejsi bohaterowie DC Comics, w tym Superman, Batman czy Wonder Woman. Większość albumów zawiera jedną zamkniętą opowieść, choć dłuższe historie, takie jak Batman-Hush, podzielone są na dwa tomy.

W naszej kolekcji można podziwiać rysunki najlepszych artystów, które powstały do opowieści najpopularniejszych scenarzystów.

Każda historia opatrzona jest wstępem, który umieszcza ją w odpowiednim kontekście, prezentuje jej postaci, sylwetki twórców oraz wyjątkowe cechy. Na końcu każdego tomu zamieszczamy przedruki klasycznych komiksów z tak zwanej Złotej i Srebrnej Ery komiksu, w tym debiuty Batmana i Supermana, historie o początkach słynnych herosów i złoczyńców, ich pierwsze spotkania oraz przypomnienie najważniejszych chwil z przeszłości.

Prenumeratę można zamówić na oficjalnej stronie wydawcy Eaglemoss Polska. Kolekcja dostępna będzie w kioskach oraz m.in. w sieci sklepów Empik.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

15 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

A u mnie na blogu już zbiór zdjęć, rzut okiem na wydanie oraz pełna lista tytułów kolekcji!

http://geek-nerd-news.blogspot.com/2016/08/wielka-kolekcja-komiksow-dc-comics.html

nr 1 zakupiony 🙂 ale z czytaniem poczekam na nr 2 wtedy sobie całość przeczytam, fajne wydanie i za taką cenę, szkoda tylko trochę że na okładki eaglemos wybrało chyba najgorsze warianty… egmontowe jednak dużo lepiej wyglądały tylko że miały miękką okładkę… no i mamy pełną listę 60 numerów

gdzie to kupię? jestem za granicą i muszę kogoś posłać, zanim zniknie

W jakich kioskach można kupić?

Sorki że tak późno, byłem w kolporterze i nie mieli, więc poszedłem do zwykłego kiosku i tam już dostałem komiks. Pozdrawiam.

Cena prenumeraty?

W kolportorach powinniście je spokojnie nabyć. W kioskach chyba też.

Wczoraj zakupione i przyznam szczerze że prezentuje się to całkiem całkiem 😀 😆 😆 Wierzę także że tych dodatków i przedruków będzie o wiele więcej Pana 77 letniego BATMANA oraz gadgety związanych z prenumeratą ! Jak dla mnie BOMBA HA HA HA Pozdro from MorriS 😯 😆 😉 https://www.facebook.com/marcin.skotniczny/posts/1129093403836441?pnref=story

Właśnie wróciłam z miasta. W kioskach nie było, ale w kolporterze tak. 😛

U mnie z kolei na odwrót, najpierw zajrzałem do kolportera i nie było, ale w kiosku już dostałem. 😀

Jak na twardą okładkę to nie zbyt ona twarda.

Śmierdzi niemiłosiernie 🙁

pierwsza strona śmierdzi kupą… Masakra… W środku śmierdzi starymi podręcznikami. Najgorsze wydanie na półce. Gdyby nie ta cena to bym sobie podarował…

Gdzie można kupić prenumerat?

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"