Pojawia się co raz więcej doniesień dotyczących produkcji filmu o Jokerze w reżyserii Todda Phillipsa. Jako, że planowane jest by zdjęcie do produkcji, rozpoczęły się we wrześniu tego roku, reżyser oraz odpowiedzialna za casting Shayna Markowitz zaczynają kompletować obsadę. Najnowsze plotki to opisy drugoplanowych postaci, które mają pojawić się w filmie. Co ciekawe, podobno do jednej z ról twórcy chcieliby zaangażować Roberta De Niro.

Według planów ma to być surowy film z gatunku czarnego kryminału rozgrywający w Gotham City we wczesnych latach 80-tych.

Penny
Drugoplanowa rola kobieca (60-74) – biała. Z niższej klasy, bardzo atrakcyjna w młodości, wciąż tak się czuje. Ale ostatnio jej zdrowie zaczęło słabnąć, praktycznie jest przykuta do łóżka w mieszkaniu na Lower East Side, które dzieli z dorosłym synem, który właśnie wrócił do domu. Ma obsesję na punkcie swojego byłego pracodawcy i nie może uwierzyć, że tak potoczyło się jej życie…

Sophie Dumond
Drugoplanowa rola kobieca (27-34) – Afroamerykanka lub latynoska. Nie jest piękna, ale zatwardziała, samotna matka mieszkającą na Lower East Side, starającą się związać koniec z końcem; doświadczona przez miejskie życie. Wie, jak system działa przeciwko niej i ludziom z jej społeczności, jak niesprawiedliwe dla nich jest to wszystko. Po prostu próbuje odetchnąć…

Murray Franklin
Mężczyzna (65-75) – biały. Opis postaci nie jest znany, ale ma to być znacząca rola drugoplanowa i Phillips ze współproducentem Martinem Scorsese mogą chcieć zaangażować do tej roli Roberta De Niro.

Randall
Drugoplanowa rola męska (40-59) – biały. Uważa, że jest najmądrzejszą i najbardziej kompetentną osobą, gdziekolwiek się znajdzie, stara się zaprezentować siebie jako mentora dla wszystkich, ale tak naprawdę dba tylko siebie, krzepki.

Gary
Drugoplanowa rola męska (30-49), karzeł; Najlepszy przyjaciel Randalla. Dobroduszny. Kumpel kolegów w pracy, jeden z niewielu porządnych ludzi w całym filmie.

Hoyt Vaughn
Drugoplanowa rola męska (50-69), staroświecki kierownik personelu hotelowego. Widział już wszystko i trudno jest mu czymkolwiek się przejmować.

Detektyw Garrity
Drugoplanowa rola męska (50-59). Detektyw policji w mieście na krawędzi; policjant działający zgodnie z przepisami, wyczerpany przez wszystkie swoje lata służby. Nie obchodzą go ani nie bierze pod uwagę żadnych społecznych lub politycznych konsekwencji swoich spraw.

Detektyw Burke
Drugoplanowa rola męska (30-39). Detektyw i partner Garrity’ego; jest dupkiem, który lubi mieć władzę. Bycie gliniarzem to sposób, w jaki on się definiuje.

Źródło: The Hashtag Show

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Z tym Dr Niro to nie wiem czy to dobry pomysł

już za:
dni
4
8
8
godzin
1
9
minut
2
7
sekund
5
2
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5