Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Na stronach serwisu Newsarama można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na wrzesień 2018.

BATMAN: DAMNED #1
scenariusz BRIAN AZZARELLO
rysunki i okładka LEE BERMEJO
variant cover JIM LEE
DC BLACK LABEL, długo wyczekiwany nowy imprint DC Comics, zaczyna się tutaj!
Joker nie żyje. Nie ma co do tego wątpliwości. Ale czy Batman w końcu skręcił jego chuderlawy kark, czy jakaś inna złowroga siła z Gotham City, to cały czas niewiadoma. Problem w tym, że Batman nie może sobie przypomnieć… im bardziej zagłębia się w tę pokręconą sprawę, tym bardziej jego umysł zaczyna wątpić we wszystko, co odkrywa. Kto, więc lepiej niż John Constantine nadaje by wyprowadzić go na prostą? Problem w tym, że chociaż John lubi dobrą tajemnicę, to jeszcze bardziej uwielbia bawić się z umysłami ludzi. Więc z “pomocą” Johna, para zagłębi się w brudne podbrzusze Gotham, gdy będą ścigać się w kierunku oszałamiającej prawdy kto zamordował Jokera.
BATMAN: DAMNED to dwumiesięczna, opowieść nie z tego świata z elementami horroru opowiedziana przez dwóch największych współczesnych twórców komiksów – która z dumą umieszcza “czerń” w BLACK LABEL.
PRESTIGE FORMAT
W sprzedaży od 19 września $6.99 US | 48 PAGES Approximately 8.5” x 10.875” FC | 1 of 3 | MATURE READERS

HEROES IN CRISIS #1
scenariusz TOM KING
rysunki i okładka CLAY MANN
1:50 variant cover J.G. JONES
1:100 variant cover MARK BROOKS
1:200 variant cover FRANCESCO MATTINA
blank variant cover
Nowy rodzaj kryzysu zagraża bohaterom DC Universe, wyrwany z prawdziwych nagłówków gazet przez pracownika C.I.A. który został scenarzystą komiksów Toma Kinga: Jak superbohaterowie poradzą sobie z zespołem stresu pourazowego? Witamy w Sanctuary, ultra-tajnym szpitalu dla superbohaterów, których już zszokowała walka z przestępczością i kosmiczne walki. Ale coś idzie źle, gdy wielu pacjentów kończy życie, a dwoje dobrze znanych operatorów jest głównymi podejrzanymi: Harley Quinn i Booster Gold! To do DC Trinity Supermana, Wonder Woman i Batmana, należy zbadanie sprawy, ale czy mogą wykonać tę robotę w obliczu przytłaczającej opozycji?

W sprzedaży od 26 września $3.99 US | 32 PAGES FC | 1 of 7 | RATED T+

BATGIRL #27
scenariusz MAIRGHREAD SCOTT
rysunki PAUL PELLETIER i NORM RAPMUND
okładka SEAN MURPHY
variant cover JOSHUA MIDDLETON
Nie możesz wrócić ponownie do domu. Ale właśnie w tym momencie Barbara Gordon, a.k.a. Batgirl, zostaje zmuszona się tam udać, kiedy chip, który zapewnia jej mobilność, wciąż szwankuje w następstwie starcia z Grotesque. Czy komisarz Gordon doprowadzi Babs do wariactwa swoim podejściem do pacjenta. A może wadliwie działająca technologia wpływa na coś więcej niż tylko nogi? A poza tym, co się dzieje z zabójczym krytykiem sztuki Grotesque i jego morderczym nowym M.O.? To wszystko w części drugiej “Art of the Crime”.

W sprzedaży od 26 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN #54
scenariusz TOM KING
rysunki i okładka MATT WAGNER
variant cover FRANCESCO MATTINA
Dick Grayson – oryginalny Robin – po raz pierwszy od czasu, gdy Batman zadał to pytanie Catwoman, może poświęcić trochę czasu na walkę z przestępczością ze swoim mentorem. Jest to czas na wspomnienia, ponieważ Bruce Wayne pomógł Dickowi poradzić sobie ze stratę swoich rodziców akrobatów, co z kolei doprowadziło do jego kariery w walce z przestępczością. Artysta gościnny Matt Wagner (Mag, TRINITY) wskakuje na pokład tego specjalnego numeru!

W sprzedaży od 5 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN #55
scenariusz TOM KING
rysunki i okładka TONY S. DANIEL
variant cover FRANCESCO MATTINA
KGBeast żyje! Rosyjski super-zabójca powrócił – ale pod czyimi rozkazami? Czy ma konkretną misję, czy jest to po prostu chaos z czasów zimnej wojny? Niet, towarzyszu – ma to związek z niedawną sprawą sądową Bruce’a Wayne’a z udziałem Mr. Freeze’a. Coś w Gotham nadal gnije i nadal możesz to wyczuć, nawet jeśli jest w lodzie!
W sprzedaży od 19 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN BEYOND #24
scenariusz DAN JURGENS
rysunki WILL CONRAD
okładka VIKTOR KALVACHEV
variant cover DAVE JOHNSON

W sprzedaży od 26 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN: KINGS OF FEAR #2
scenariusz SCOTT PETERSON
rysunki i okładka KELLEY JONES
Strach na wróble szaleje na ulicach Gotham City, i Batman musi go z powrotem zamknąć w Azylu Arkham! Co gorsza, oblał Batmana najsilniejszą partią gazu strachu ze swojego arsenału, zmieniając miasto, które chroni Mroczny Rycerz w jego najgorszy koszmar i wroga!

W sprzedaży od 26 września $3.99 US | 32 PAGES FC | 2 of 6 | RATED T+

CATWOMAN #3
scenariusz JOELLE JONES
rysunki i okładka JOELLE JONES
variant cover STANLEY “ARTGERM” LAU
Tajemniczy szef, który pożyczył M.O. Catwoman na serię zbrodni wychodzi z cienia w tym numerze, a jej “sekretne pochodzenie” nie przypomina niczego, z czym Selina spotkała się wcześniej! W międzyczasie policja zbliża się także do Catwoman, ponieważ wierzą, że zabiła policjanta podczas jednego z przestępstw, w które została wrobiona. Nie mając dokąd pójść i nikogo, do kogo się zwrócić, Catwoman szybko kończą się jej dziewięć żyć!

W sprzedaży od 5 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T+

DEATHSTROKE #35
scenariusz CHRISTOPHER PRIEST
rysunki CARLO PAGULAYAN i JASON PAZ
okładka ROBSON ROCHA i DANIEL HENRIQUES
variant cover FRANCESCO MATTINA
W tym narożniku: Deathstroke, cierpiący na traumatyczne uszkodzenie mózgu z rąk Batmana! W drugim narożniku: Batman z nożem Deathstroke’a w brzuchu! Wszystko to z federalnymi najeżdżającymi Wayne Manor – a teraz są w katakumbach pod rezydencją, które prowadzą do wiesz-jakiej-jaskini! Jeśli zamierzają uciec, Batman i Slade będą musieli współpracować.
W sprzedaży od 5 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T+

DETECTIVE COMICS #988
scenariusz JAMES ROBINSON
rysunki i okładka STEPHEN SEGOVIA
variant cover MARK BROOKS
Początek historii autorstwa gościnnego scenarzysty Jamesa Robinsona (scenarzysty takich klasyków z Batmanem jak “Blades” i “Face the Face”) z rysunkami wschodzącej gwiazdy Stephena Segovii! Wygląda na to, że sprawa zabójstwa jest zbyt pospolita, by zwrócić uwagę Batmana … ale gdy w sprawę zaangażuje się Największy Detektyw Świata, odkryta tożsamość ofiary doprowadzi do spisku wśród najdziwniejszych wrogów Mrocznego Rycerza!

W sprzedaży od 12 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

DETECTIVE COMICS #989
scenariusz JAMES ROBINSON
rysunki i okładka STEPHEN SEGOVIA
variant cover MARK BROOKS
Walka z Tweedle-Dee i Tweedle-Dumem oraz dwiema wersjami pirotechnicznego Fireflya nie powinny być dla Batmana zbyt trudna … ale prawdziwe zagrożenie wynika z faktu, że działają w parach! Z jakiegoś powodu Two-Face nie chce, aby Batman odkrył prawdę kryjącą się za morderstwem, które bada … ale jaki jest jego motyw?
W sprzedaży od 26 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

HARLEY QUINN #49
scenariusz SAM HUMPHRIES
rysunki ALISSON BORGES
okładka GUILLEM MARCH
variant cover FRANK CHO

W sprzedaży od 5 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T+

HARLEY QUINN #50
scenariusz SAM HUMPHRIES
rysunki JOHN TIMMS i others
okładka AMANDA CONNER
variant cover FRANK CHO
W specjalnej rocznicowej opowieści “Harley Saves the Universe!” – nie żartujemy! Podczas czytania tajemniczego komiksu Harley Quinn, H.Q. przypadkowo rozbija całą rzeczywistość. I znasz to powiedzenie: jeśli coś zepsułeś, kupujesz! Teraz Harley musi podróżować przez czas i przestrzeń, aby naprawić wszystkie błędy ciągłości, które stworzyła. Na szczęście będzie miała niewielką pomoc, bo strzelać ze strzelby będzie wyjątkowa gwiazda gościnna Jonni DC, Continuity Cop! Dobrze, bo jeśli Harley zawiedzie, to znaczy, że jej własna mama zginie na zawsze. Łyk! To nie brzmi zbyt zabawnie!
W sprzedaży od 19 września $4.99 US | 48 PAGES FC | RATED T+

NIGHTWING #48
NOW SHIPPING TWICE MONTHLY!
scenariusz BENJAMIN PERCY
rysunki Amancay Nahuelpan
okładka MIKE PERKINS
variant cover JOHN ROMITA JR. i DANNY MIKI
Gościnnie Silencer! Dick Grayson jest zmuszony do wzięcia udziału w największym na świecie wyścigu motocyklowym, trzydniowej imprezie zorganizowanej na odległej wyspie i zamieszkanej przez największych motocyklistów na planecie. Nightwing niechętnie się zgadza, ale tylko po to, aby uratować życie starego przyjaciela. To prowadzi do rywalizacji z Silencerem, który także się ściga, by uratować przyjaciela. Tylko jeden zawodnik może wygrać … więc kto to będzie? To znaczy, jeśli przeżyją również atak super-przestępców w wyścigu.
W sprzedaży od 5 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

NIGHTWING #49
scenariusz BENJAMIN PERCY
rysunki Amancay Nahuelpan
okładka MIKE PERKINS
variant cover JOHN ROMITA JR. i DANNY MIKI
Co się dzieje, gdy w wyścigu nie chodzi już o rywalizację pomiędzy sobą, ale przeciwko samemu Lewiatanowi? Gdy głowa węża pojawia się ponownie, a nasi bohaterowie są sprzymierzeńcami przeciwko wspólnemu wrogowi, wyścig motocyklowy zmienia biegi, a nagroda zaczyna być w zasięgu wzroku – szansa, by zwycięzca usiadł na krześle Mobiusa i zadał jedno pytanie.

W sprzedaży od 19 września $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"