Według informacji podanych przez Production Weekly, prace na planie serialu “Pennyworth” rozpoczną się 21 listopada w Londynie. Zakończenie zdjęcie planowane jest na czerwiec przyszłego roku.

Serial, którego pierwszy sezon liczyć będzie 10 odcinków, zadebiutuje na kanale Epix ale dokładna data nie jest jeszcze znana, wcześniej podawano, że będzie to 2019 roku. Za produkcję odpowiadać będą twórcy “Gotham” Bruno Heller i Danny Cannon, nie będzie to jednak spin-off serialu telewizji FOX. Jego akcja rozgrywać się będzie w zupełnie innym uniwersum.

Nie ogłoszono jeszcze kto wcieli się w rolę Alfreda Pennywortha.

Serial przedstawi początki Alfreda jako byłego brytyjskiego żołnierza SAS, który zakłada firmę ochroniarską i rozpoczyna pracę z Thomasem Wayne’em – ojcem miliardera Bruce’a – w latach 60. XX wieku w Londynie.

Źródło:
PursueNews

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 Responses to Produkcja serialu “Pennyworth” ruszy w listopadzie

 • kicior syberyjski pisze:

  Ciekawe czy zobaczymy jakiegoś złoczyńce z komiksów może, RAS będzie tym jedynym i głównym. Chyba tylko on może tam pasować.

 • ech pisze:

  Topiący brzytwy się chyba WB leci na dno jak kula gówna
  Tyle materiałów jest a oni robia serial o alfredzie
  Może kiedys zrobią serial o czapce Batmana 😛

  • Gxggh pisze:

   Ja wiem chyba WB nie ma z tym pomysłem wiele wspólnego poza daniem prawa do wykorzystania postaci. Bardziej liczę że ewentualnym serialem o Batmanie zajmie się HBO(należąca do WB a już biorące się za serial Watchmen) lub ich platforma steamingowa(jeśli wogule maja zamiary robic serial o Batmanie)

The Batman już za:
dni
4
2
0
godzin
0
3
minut
2
1
sekund
0
8
Kalendarium
Galeria
eeqzzqfuwaiqwx3 eeqz4iauyaiuqo1 eeqz3qgucaajbee eeqz1z7vaaa_dn3 eeqqdtxumaaiflk eeqp8g8u8agfwl
Komiksowe Top 5