Do grona złoczyńców, których zobaczymy w filmie “Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)” dołączył Victor Zsasz w którego wcieli się Chris Messina (“Sharp Objects”, “Argo”).

W filmie Victor Zsasz, sadystyczny seryjny morderca, który robi sobie nacięcia na swoim ciele zaznaczając w ten sposób kolejne ludzkie życia, które odebrał, będzie pracował w zmowie z Czarną Maską, którego zagra Ewan McGregor.

Wcześniej w postać Zsasza wcielił się w epizodzie w “Batman Begins” Tim Booth, oraz Anthony Carrigan w serialu “Gotham”.

Do obsady dołączyli również: Steven Williams (“The Chi”), Derek Wilson, Dana Lee (“Dr. Ken”), Francois Chau (“The Expanse”, “The Tick”), Matthew Willig (“The Ballad of Buster Scruggs”), nie zdradzono jednak w jakich bohaterów się wcielą. Deadline udało się ustalić, że postać, w którą wcieli się Derek Wilson będzie współpracownikiem Renee Montoyi (Rosie Perez).

W rozmowie z serwisem Collider scenarzystka Christina Hodson wyjaśniła skąd pomysł na tak długi tytuł filmu “Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)”. Jak się okazuje drugi człon dodało rok temu, bo zawsze korzysta się z jakiegoś roboczego tytułu i nie sądziła, że tak to zostanie. Ostatecznie zdecydowano się go zostawić, gdyż bardzo dobrze oddaje ton filmu.

W “Birds of Prey” Harley Quinn (Margot Robbie), Black Canary (Jurnee Smollett-Bell ) i Huntress (Mary Elizabeth Winstead) łączą siły by ochronić Cassandrę, gdy ta natknie się na diament należący do Czarnej Maski (Ewan McGregor), króla podziemnego światka Gotham City.

Prace na planie filmu w reżyserii Cathy Yen rozpoczną się w styczniu przyszłego roku.

Premiera “Birds of Prey” planowana jest na 7 lutego 2020 roku.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Premiera filmu "Joker" za
dni
7
3
godzin
0
0
minut
5
4
sekund
1
9
Kalendarium
Galeria
batwoman_ver2_xlg_full batwoman-poster-new_full batwoman-cw-first-look-photos-3_full batwoman-cw-first-look-photos-2_full batwoman-cw-first-look-photos-1_full yj318_004