Po serii zdjęć z planu “Birds of Prey” na których była postać Harley Quinn, teraz mamy okazję bliżej przyjrzeć się Jurnee Smollett-Bell w roli Dinah Lance aka Black Canary. Nowe fotografie potwierdzają, że postacią trzymającą kij baseballowy z oficjalnego materiału video była właśnie Dinah.

Filmik z planu, którego jakość nie jest najlepsza, pokazuje scenę podczas której Black Canary i Zsasz próbowali złapać Cassandrę Cain.

W filmie Harley Quinn (Margot Robbie), Black Canary (Jurnee Smollett-Bell) i Huntress (Mary Elizabeth Winstead) łączą siły by ochronić Cassandrę, gdy ta natknie się na diament należący do Czarnej Maski (Ewan McGregor), króla podziemnego światka Gotham City.

Premiera “Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of one Harley Quinn)” 7 lutego 2020 roku

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

black canary jest rzeczywiscie black 🙄

No tak średnio bym powiedział 🙄

Nie wiem czemu DC lubie wymyślać koło na nowo. Jakby nie dało się zrobić adaptacji komiksu. Wsiąść te ikoniczne postacie i przetłumaczyć je na ekran po prostu. Zamiast wrzucać zupełnie gryzące się ze sobą wizje i projekty wyglądu. Bo załóżmy że zobaczę te kobietę i powiem wow muszę poczytać coś z Black Canary. Zobaczę oryginalny projekt to będę zadowolony ?

Black Canary czarna, to czemu Black Mask też nie jest czarny, przecież był czarny Jedi, Samuel L. Jackson 😀

Jako fan komiksów, kategorycznie odmawiam obejrzenia tego ścierwa gdy wejdzie do kin. Harley w dalszym ciągu ma wytatuowaną twarz, a Canary… pozostawię ją bez komentarza, wystarczy spojrzeć na powyższe zdjęcie. Zero szacunku dla materiału źródłowego.
Pomyślałby kto, że sukces Aquamana i Shazama pokazują, że fani chcą oglądać filmy, które z miłością i pasją wiernie adaptują komiksy.

Absolutna beznadzieja, na poziomie Catwoman z Halle Berry.

już za:
dni
3
6
9
godzin
1
0
minut
1
2
sekund
5
5

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
8
godzin
1
0
minut
1
2
sekund
5
5
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5