W środę, 29 maja, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: LAST KNIGHT ON EARTH #1
  Bruce Wayne budzi się w Azylu Arkham. Młody. Rozsądny.
  I … nigdy nie był Batmanem.
  Tak zaczyna się ta rozległa opowieść o Mrocznym Rycerzu, który wyrusza w podróż przez zdewastowany krajobraz DC pełny znanych postaci z Uniwersum DC. Próbując złożyć w całość tajemnicę swojej przeszłości, musi odkryć przyczynę tej straszliwej przyszłości i wyśledzić niewypowiedzianą siłę, która zniszczyła świat, który znał.
  Od zespołu kreatywnego Scotta Snydera i artysty Grega Capullo, zespołu, który odmienił Batmana od emocjonalnej głębi w “Court of Owls” do bombastycznej mocy DARK NIGHTS: METAL, DC Black Label z dumą prezentuje dwumiesięcznik, trzyczęściową miniserię BATMAN: LAST KNIGHT ON EARTH, opublikowaną w standardowym formacie komiksowym DC.
  To może być ostatnia historia Batmana, jaką kiedykolwiek opowiedziano.

 • CATWOMAN ANNUAL #1
  Selina Kyle podąża po cienkiej linii w przestępczym podziemiu. Sama złodziejka jest regularnie po złej stronie prawa, podczas gdy jej osobiste życie daje jej szemranym kolegom mnóstwo powodów, by jej nie ufać. Kiedy Catwoman znajdzie się w centrum mrocznej fabuły pełnej przemocy i intryg, będzie musiała zdecydować, po której stronie jest … i komu może zaufać. Jeśli lampart nie może zmienić swoich cętek, a lampart to kot … czy Catwoman kiedykolwiek może uciec przed własnym losem?
 • LEGENDS OF THE DARK KNIGHT: MICHAEL GOLDEN
 • BATMAN: HUSH (DC ESSENTIAL EDITION)
 • DC SUPER HERO GIRLS: SPACED OUT
 • DETECTIVE COMICS ANNUAL #2
  Po latach na półce Batman wraca do czarnego notatnika! Przez całą swoją karierę Batman zebrał najbardziej niepokojące przypadki w jeden tom, a każda jego strona zawierała dziwaczne horrory i zbrodnie, których nigdy nie zdołał rozwiązać. Teraz sprawa z przeszłości ponownie została otwarta tu i teraz … i Batman znów stanie twarzą w twarz z jednym z najgroźniejszych złoczyńców, z którymi walczył we wczesnych latach życia: Reaperem!
 • HEROES IN CRISIS #9
  Najgłośniejsza miniseria roku osiąga wspaniały finał! Tajemnica morderstw w Sanktuarium została rozwiązana, ale geniusz stojący za tym, to ktoś kogo bohaterowie nigdy się nie spodziewali. Z ujawnionymi najgłębszymi sekretami Trójca musi zastanowić się, jak dalej postępować. Czy tragedia powinna podwoić ich wysiłki, aby pomóc zranionym towarzyszom, czy też będą musieli zakończyć działalność? Odpowiedzi zostaną znalezione w popiele ostatecznej rozgrywki, a losy Boostera Golda, Harley Quinn i reszty zawisną na krawędzi.


Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
0
3
godzin
0
4
minut
5
7
sekund
1
3
Kalendarium
Galeria
bw2x03_11 bw2x03_10 bw2x03_09 bw2x03_08 bw2x03_07 bw2x03_06
Komiksowe Top 5