W tym roku zadebiutował nowy serial animowany “Scooby-Doo and Guess Who?” (“Scooby-Doo i… zgadnij kto?”), w którym gościnnie pojawiają się znane osobowości i jedną z nich będzie Batman, któremu głosu użyczy Kevin Conroy.

19 września w USA premierę będzie miał odcinek pt. “What a Night For a Dark Knight!”, ale już dziś można obejrzeć dwa klipy. W pierwszym z nich widzimy jak pojawienie się Batmana przeraża Scooby’ego i Kudłatego, a w drugim Velma, Shaggy i Scooby kontaktują się Batmanem i informują go, że ktoś próbuje się włamać na konta bankowe Bruce’a Wayne’a.

Głównym złoczyńcą w odcinku będzie Man-Bat, ale zobaczymy również w epizodzie Jokera, któremu głosu użyczy Mark Hamill.

Pierwszy klip można obejrzeć po tym adresem.

Kiedy Scooby i gang przybywają do Gotham City, aby odwiedzić Alfreda Pennywortha, trafiają na niebezpieczną tajemnicę! Alfred został porwany przez Man-Bata! Batman już się tym zajmuje i nie chce żadnej pomocy od naszych wtrącających się dzieciaków.

W Polsce “Scooby-Doo i… zgadnij kto?” będzie można oglądać od 7 października o godzinie 18:30 na kanale Boomerang. Ze względu na inną kolejność emisji odcinków niż w USA, jako pierwszy zobaczymy ten pt. “Przygoda z Batmanem”, czyli za trzy tygodnie polscy widzowie będą mogli się przekonać jak wypadła kolejna wspólna przygoda Batmana i Brygady Detektywów.

Źródła: Comicbook.com, CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
8
7
godzin
1
6
minut
0
1
sekund
0
4
Kalendarium
Galeria
ezbs9bgvcaevx4 eytg4yrvcaauqpj eyocejywoaefkwt jldaw-lex-super-suit jldaw-jl-ssquad-shark jldaw-group-firing
Komiksowe Top 5