Muzyka do „The Batman” w rękach Michaela Giacchino

|

autor:

|

kategorie: ,

Po zakończonym koncercie w Royal Albert Hall w Londynie na scenę do Michaela Giacchino wyszedł Matt Reeves, który zapytał, kompozytora, czy ten nie chciałby ponownie z nim współpracować, tym razem przy „The Batman”. Entuzjastyczna odpowiedź Giacchino nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem.

Giacchino i Reeves pracowali ze sobą przy filmach: „Cloverfield”, „Let Me In”, „Dawn of the Planet of the Apes” i „War for the Planet of the Apes”.

Dla Giacchino nie będzie to pierwsze spotkanie z komiksowymi bohaterami, wcześniej tworzył muzykę do takich filmów jak „Spider-Man: Far From Home”, „Spider-Man: Homecoming”, czy „Doctor Strange”. Pracował też m.in. przy „Jurassic World”, „Mission: Impossible – Ghost Protocol”, „The Incredibles”, „Coco”, „Star Trek” oraz „Odlot” za który otrzymał Oscara.

Źródło: CBM



3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
kazek
5 lat temu

…pracował jeszcze przy pierwszym spin-offie Star Wars – „Łotr 1”. I nawiasem mówiąc, jest to genialny soundtrack. 🙂

Nazwa *
5 lat temu

Uwielbiam jego ścieżkę do serii gier Medal of Honor.

Nick
5 lat temu

Było coś co nie jest rewelacyjne spod jego ręki ?

dni
7
4
2
godzin
0
5
minut
3
4
sekund
5
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman Noir Eduardo Risso" – 24 września 2025
  • "All Star Batman i Robin. Cudowny Chłopiec" – 24 września 2025
  • "Batman Arkham. Pingwin" – 24 września 2025
  • "Joker: Zemsta" (WKDCBiZ) – 24 września 2025
  • "Batman: Sekta" (WKDCBiZ) – 08 października 2025

Kalendarium

  • 99 lat(a) temu urodził się Joe Kubert, rysownik komiksów polskiego pochodzenia m.in. Batman: Black & White #1

Sonda

Najlepsza okładka Norma Breyfogle’a?











Zobacz wyniki