Do sieci trafiły kolejna porcja różnych plakatów, grafik promujących “Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of one Harley Quinn)”. Oprócz głównych bohaterek na jednym z obrazków widać Berniego the Beavera, bobra należącego w komiksach do Harley Quinn.

Słyszeliście kiedyś o glinie, piosenkarce, psycholog i księżniczce mafii? “Birds of Prey (And Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)” to pokręcona opowieść opowiedziana przez samą Harley, o czym może opowiedzieć tylko Harley. Kiedy najbardziej nikczemny, narcystyczny czarny charakter Gotham, Roman Sionis i jego gorliwa prawa ręka, Zsasz, biorą na cel młodą dziewczynę o imieniu Cass, szukając jej przewracają miasto do góry nogami. Ścieżki Harley, Huntress, Black Canary i Renee Montoyi zderzają się i nieprawdopodobna czwórka bohaterek nie ma innego wyjścia, jak połączyć siły, by pokonać Romana.

W jednym z ostatnich wywiadów Margot Robbie potwierdziła, że film przedstawiony zostanie z perspektywy Harley. Dodała również, że produkcja zapowiada się na dość zabawną.
Sam ton filmu będzie odzwierciedlał osobowość Harley. Jej gwałtowność, maniakalność, szaleństwo i absurdalność.


Źródła: CBM, Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Te materiały promocyjne są wręcz niesamowite. Jestem pod wrażeniem ze film nazywa się Birds of Prey.

Ja bym ten film nazwał inaczej. Czyli: ,,Dziewczyna Jokera”. Dzięki temu na ten film poszłoby więcej osób.

już za:
dni
4
8
9
godzin
2
3
minut
2
3
sekund
5
8
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5