Do sieci trafiły już zdjęcia i opis 12. odcinka “Batwoman” pt. “Take Your Choice”, którego premiera 16 lutego, a także pierwsze spojrzenie na Kaylę Ewell w roli Nocturny, która pojawi się w 13. odcinku.

Gdy Kate (Ruby Rose) zostaje wciągnięta między dwie siostry, Luke (Camrus Johnson) i Mary (Nicole Kang) mają za zadanie znaleźć przyczynę wyniszczających bólów głowy Beth. Odwiedzający przekazuje Jacobowi (Dougray Scott) dobre wieści, podczas gdy Sophie (Meagan Tandy) popada ze swoją nową rolą w skrajność, a Alice (Rachel Skarsten) dokonuje druzgocącego odkrycia.

1×14 – “Drink Me” – premiera 23 lutego
Nowy czarny charakter zatapia swoje zęby w Gotham, a The Hold Up otwiera się w wielkim stylu. Sophie (Meagan Tandy) niechętnie prosi, aby Batwoman (Ruby Rose) utrzymywała dystans, wiedząc, że ich interakcje mogą zagrozić jej karierze.


EW potwierdziło, że znana z “The Vampire Diaries” Kayla Ewell zagra wampirzycę Nocturnę. W komiksach postać zadebiutowała w latach 80-tych i początkowo była to złodziejka, która po wypadku miała bladą skórę i cierpiała na wrażliwość na światło, i ostatecznie stała się jedną z zainteresowań miłosnych Bruce’a Wayne’a. Jednak od czasu New 52 postać przedstawiana jest jako wampir i jedna z przeciwniczek Batwoman.

W serialu Nocturna będzie kuszącą i uwodzicielską łotrzycą żerującą na pięknych mieszkańcach Gotham, aby podtrzymać swoje pragnienie ludzkiej krwi spowodowane rzadką chorobą.

Źródła: Spoiler TV, EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
5
0
godzin
1
6
minut
0
9
sekund
5
9
Kalendarium
Galeria
taxihit_int_v5 taxihit_ext_v4 sideanglebus_v3 newarkwidegotham_v5 newarkmediumgotham_v5 mask_jingles_v6