W środę, 12 lutego, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: PENNYWORTH R.I.P. #1
  Alfred Pennyworth służył rodzinie Wayne przez dziesięciolecia – nawet przez tragiczną utratę rodziców Bruce’a Wayne’a. Jego śmierć z rąk Bane’a jest jedynym wydarzeniem, które może się równać z tą fatalną nocą w Crime Alley, i pozostawia Bruce’a na podobnym skrzyżowaniu. Jeśli Alfred był klejem, który łączył Bat-rodzinę, jak Batman poradzi sobie z rozpadem tego wszystkiego? A jeśli Caped Crusader ma być naprawdę sam, może albo odwiesi pelerynę raz na zawsze … albo podwoi wysiłki i kontynuować będzie zawsze tę mściwą wyprawę. Batman: Pennyworth R.I.P. #1 czci życie jednej z najważniejszych osób w historii Gotham City, jednocześnie odpowiadając na pytania o co dalej.

 • THE BATMAN’S GRAVE #5
  Batman zostaje wezwany do Arkham Asylum, gdzie otrzymuje fragmenty śmiertelnej układanki, której nie dostrzegał. I może nie wyjdzie z tego żywy.
 • BATMAN VS. RA’S AL GHUL #4
  Interwencja Deadmana w plan Chiaroscuro, aby trzymać Batmana z dala od jego domowego wymiaru, przynosi nieoczekiwane owoce, gdy ta ujawnia ukryty związek! W międzyczasie Bruce Wayne zaprosił Ra’s al Ghula do Wayne Manor na popołudniową herbatę i rozmowę.
 • HARLEY QUINN & POISON IVY #6
  To koniec drogi naszych syren w Gotham City … a ujawnienie szokującej tajemnicy Poison Ivy rozbudzi cię do głębi! Czy Harley Quinn będzie mogła poświęcić się, aby zostać bohaterką, którą tak bardzo chce być? A może stare nawyki wezmą górę i na zawsze zakończą przyjaźń Harley i Ivy?
 • HARLEY QUINN & THE BIRDS OF PREY #1
  Kreatywny zespół, który przekształcił Harley Quinn na zawsze, powraca, by jeszcze raz wstrząsnąć jej światem – i tym razem zaczyna się prawdziwa walka!

  Harley Quinn unikała Gotham City, odkąd zerwała z Jokerem i znalazła dom i rodzinę na Coney Isli. Ale kiedy dostaje ofertę, której nie może odmówić, nie ma innego wyjścia, jak tylko wślizgnąć się z powrotem do miasta tak cicho, jak to tylko możliwe, mając nadzieję, że zniknie, zanim ktokolwiek – zwłaszcza jej były – dowie się, że tam była. Ale dla Harley „tak cicho, jak tylko potrafi” jest bardzo głośno… i zanim zdąży powiedzieć „Holee bounty hunters, Batman”, Joker napuści każdego super-złoczyńcę w mieście na swoją śliczną główkę- i jedyną wystarczająco silną drużyną (lub wystarczająco szaloną), aby ją obronić, są Birds of Prey!
  Nadchodzi niewyparzony, bezbłędny sequel jednego z najsugestywniejszego runu DC! Wsiądź na pokład wcześnie, zanim wrócimy do zmysłów!

 • GOTHAM CITY MONSTERS #6
  Tutaj wszystko się kończy! Melmoth chce zniszczyć świat, zanim ktokolwiek położy na nim swoje złe łapska, ale lepiej uważaj – potwory nie są gotowe na śmierć ich planety. Może nie traktuje ich najlepiej, ale to dom! Szczególnie Frankenstein ma duży powód by powstrzymać Melmotha. Jeśli uda mu się raz na zawsze pokonać tego diabelskiego geniusza, oznacza to, że uwolni się od przekleństwa wspólnej krwi.
 • CATWOMAN #20
 • JUSTICE LEAGUE: CORPORATE MANEUVERS
 • HARLEY QUINN & THE GOTHAM GIRLS
 • BATMAN TALES: ONCE UPON A CRIME
 • BATMAN & THE OUTSIDERS #10
  Kiedy Batman zwerbował Black Lightning, aby dołączył do Outsiders, ostrzegł go przed mrocznym światem, do którego wkracza. Black Lightning wzruszył ramionami, ale teraz, gdy Ra’s al Ghul ruszył za nim, ogarnęła go ciemność, o której ostrzegał Batman. Czy Outsiders będą w stanie go od niego uwolnić?
 • BATMAN: THE DARK KNIGHT DETECTIVE VOL. 3

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
9
godzin
2
2
minut
0
8
sekund
4
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):