W ramach promocji swojego najnowszego filmu “The Way Back”, Ben Affleck udzielił wywiadu dla magazynu GQ podczas którego został również zapytany o okres, w którym był Batmanem.

Aktor przyznał, że „lepiej się bawił”, grając Bruce’a Wayne’a i Batmana w “Batman v Superman: Dawn of Justice” niż w “Justice League”.

„Justice Leauge [odchrząkuje]… czasami wszystko się układa, a czasem po prostu wydaje się, że masz jeden problem za drugim”, zdradza Affleck. Zastanawia się także nad osobistymi tragediami, które miały miejsce podczas tej produkcji, a konkretnie ze śmiercią w rodzinie reżysera Zacka Snydera.


„Nie sądzę, że zdawałem sobie sprawę z tego, jak kultowa była ta postać, dopóki nie podjęłam tej roli i to była wielka historia” – mówi o początkowym udziale w “Batman v Superman”. „Miało to miejsce w czasie, gdy internet rozwijał się w branży filmowej w inny sposób … strony fanów i relacje z fanami i studiami oraz twórcami komiksów i innymi rzeczami zmieniały się i ewoluowały”

Aktor mówi, że był podekscytowany Batmanem Snydera i uwielbiał zakładać kostium, a „pomysł zrobienia cyfrowej zmiany głosu był dla mnie naprawdę interesujący”.

Ale przy “Justice League” było zgoła inaczej.

„Miałem już tego dość” – wyznaje Affleck. „Zapytali: ‘Czy chciałbyś wyreżyserować i wystąpić w solowym filmie o Batmanie?’ I odkryłem, że w pewnym momencie straciłem entuzjazm lub pasję i pomyślałem, że powinien to zrobić ktoś, dla kogo jest to spełnienie największego marzenia. Było dla mnie jasne, że nadszedł czas, aby iść dalej.”

Ostatecznie w styczniu 2019 oficjalnie ogłoszono, że Ben Affleck nie zagra Batmana.

Źródło: Newsarama

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 Responses to Ben Affleck lepiej wspomina pracę przy “Batman v Superman: Dawn of Justice” niż “Justice Legue”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
1
2
godzin
2
2
minut
1
4
sekund
4
9
Kalendarium
Galeria
bmsd_still_09-h_2020 e418b61c-c390-4faf eewtippumaazccv eewti-ru0ae6joy eewth4bucaaeamj eewtg9suyae7taf
Komiksowe Top 5