Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

W ostatnich dniach do sieci trafiło kilka nowych materiałów z niezrealizowanego filmu “Justice League: Mortal”, które zostały zebrane na potrzeby dokumentu. Projekt od 5 lat był w zawieszeniu i wszystko wskazuje, że jednak zostanie dokończony pod nowym tytułem “Seven Friends: George Miller’s Justice League“.

Według komunikatu prasowego Purryburry Productions, prace nad dokumentem mają zostać wznowione jeszcze w tym roku.

„Po rozmowie z obsadą i ekipą z przerwami w ciągu ostatnich 5 lat jesteśmy przekonani, że mamy wspaniały projekt, który zostanie wydobyty na światło dzienne dla wszystkich fanów popkultury na całym świecie”, powiedział producent Ryan Unicomb. „Wygląda na to, że świat naprawdę nie był na to gotowy, gdy po raz pierwszy próbowaliśmy to zrobić (w 2015 roku). Wydaje się, że teraz jest odpowiedni czas, aby spojrzeć wstecz na to, czym mogło to być i świętować to, czym faktycznie było”.

W filmie znajdą się wywiady z obsadą i ekipą, a także spojrzenia na nie prezentowane wcześniej grafiki, zdjęcia i materiały wideo dokumentujące przedprodukcję. Znany artysta Kode “Bosslogic” Abdo przygotuje grafiki promocyjne, a cosplayer Chris Stanley odtworzy projekty przedprodukcyjne.

Wydaje się jednak, że film dokumentalny nie będzie mieć błogosławieństwa Millera. „Chociaż George Miller na tym etapie nie ma zamiaru brać w tym udziału, mamy nadzieję, że kiedy zobaczy nasz projekt będący przemyślanym uczczeniem jego pracy, która się odbyła, mamy nadzieję, że może zmienić zdanie”, czytamy w oświadczeniu.

Unicomb i filmowiec Jordan Bailey będą pełnić funkcje producentów przy “Seven Friends: George Miller Justice League”. Kampania zbierania funduszy ma rozpocząć się w lipcu.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Kibicuję im mocno

Ja też. Cholernie ciekawi mnie ten projekt (do dziś nie mogę przeboleć że nie doszedł do skutku). Oby się udało, chętnie obejrzę.

Fuj Fuj Fuj . To Wb już nie ma innych pomysłów jak dusić kase:O
To jest żenada że bez zgody M.Milera Wykorzystają jego nazwisku w dokumencie mimo iż sam autor się nie zgadza.
Bez kitu WB wchodzi na półki najgorszych wytwórni na świecie

A ja na przykład uwielbiam czytać o filmach, które nigdy nie powstały choć było blisko, więc i taki dokument z przyjemnością sobie obejrzę. 😉

już za:
dni
3
6
9
godzin
1
3
minut
5
3
sekund
4
9
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5