Na stronach serwisu Newsarama można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na czerwiec 2020.

DCEASED: DEAD PLANET #1
Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki TREVOR HAIRSINE, STEFANO GAUDIANO, and GIGI BALDISSINI
Okładka DAVID FINCH
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
card stock movie homage variant cover BEN OLIVER
blank variant cover
Po tym, jak zepsute Anti-Life Equation zmieniło miliardy w potwory – w tym największych bohaterów Ziemi – nasza planeta była martwa.
Wiele lat później rozpaczliwe wezwanie sprowadza Damiana Wayne’a, Jona Kenta i Cassie Sandsmark – Batmana, Supermana i Wonder Woman z Earth 2 – z powrotem na martwą planetę … ale co czeka na tą nową Liga Sprawiedliwości? Jeśli życie nadal istnieje na Ziemi, kto – lub co – czeka na tych bohaterów?
Oryginalny zespół kreatywny Tom Taylor i Trevor Hairsine połączyli siły w kontynuacji przebojowej serii DC z 2019 roku!
W sprzedaży o 10 czerwca $4.99 US | 1 OF 6 | 40 PAGES FC | DC CARD STOCK VARIANT COVERS $5.99 US

BATMAN: THREE JOKERS #1
Scenariusz GEOFF JOHNS
Rysunki JASON FABOK
Okładka JASON FABOK
variant cover JASON FABOK
1:25 variant cover TBD
1:50 variant cover TBD
30 lat po tym, jak The Killing Joke zmienił komiks na zawsze, Batman: Three Jokers ponownie analizuje mit kim lub czym jest Joker i co stanowi sedno jego ciągłej walki z Batmanem. Najlepiej sprzedający się pisarz wg New York Timesa, Geoff Johns i zdobywca nagrody Eisnera, Jason Fabok, łączą siły, aby opowiedzieć ostateczną historię Batmana i Jokera!

Po latach oczekiwania ta epicka historia wreszcie się ukaże: dowiedz się, dlaczego jest trzech Jokerów i co to oznacza dla trwającej od dziesięcioleci bitwy między Mrocznym Rycerzem a Księciem Zbrodni. W tej potężnej, emocjonalnej historii Batman, Batgirl i Red Hood – wszystkie dawne ofiary Jokera – wspólnie pracują nad rozwiązaniem tajemnicy, niepodobną do jakiejkolwiek z którą wcześniej mieli do czynienia!
PRESTIGE FORMAT | W sprzedaży o 17 czerwca $6.99 US | 1 OF 3 | 48 PAGES FC | DC BLACK LABEL AGES 17+

DARK NIGHTS: DEATH METAL #2
Scenariusz SCOTT SNYDER
Rysunki GREG CAPULLO and JONATHAN GLAPION
card stock foil Okładka GREG CAPULLO and JONATHAN GLAPION
Aquaman variant cover DAVID FINCH
Lobo variant cover JEROME OPEÑA
Harley Quinn variant cover STANLEY “ARTGERM” LAU
1:25 variant cover DOUG MAHNKE
1:100 black and white variant cover GREG CAPULLO and JONATHAN GLAPION

Przygotuj się na krzyk! Wonder Woman ryczy przez przerażający krajobraz Dark Multiverse w najbardziej szalonej potwornej ciężarówce z Swamp Thingiem ze strzelbą! Oboje przybywają do upiornej bazy cmentarnej Batmana i jego armii zombie, ale czy dawni przyjaciele mogą znieść się na tyle długo, by stworzyć plan i odzyskać planetę? Plus, co Lobo robi w kosmosie?
Nie przegap drugiego rozdziału najdzikszej jazdy w DC Universe, od epickiego zespołu scenarzysty Scotta Snydera i rysownika Grega Capullo!
W sprzedaży o 10 czerwca $4.99 US | 32 PAGES CARD STOCK COVERS FC | DC

BATMAN #96
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki JORGE JIMENEZ
Okładka GUILLEM MARCH
Wonder Woman 1984 variant cover J. SCOTT CAMPBELL
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
Opierając się na skutkach najgorszego ataku toksyn Jokera, Batman ucieka przez Gotham City, ścigany przez mroczne cienie i głosy, które prześladują jego przeszłość i teraźniejszość! Gdy plan Jokera się urzeczywistnia, jedyną osobą, która może uratować Batmana przed skrajem prawdziwego szaleństwa … jest Harley Quinn ?! Dodatkowo, kim jest tajemnicza nowa postać znana jako Clownhunter?
W sprzedaży o 3 czerwca $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | DC

BATMAN #97
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki JORGE JIMENEZ
Okładka GUILLEM MARCH
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
Armia Jokera rośnie z godziny na godzinę, z bronią przewyższającą wszystko, czego kiedykolwiek używał Książę Zbrodni. Batman musi utrzymać jasność umysłu, aby móc zadać ostatni cios i odzyskać swoje miasto – ale jak leczyć szczeliny, które stworzył w swoim życiu, aby uzyskać potrzebną pomoc? I podczas gdy to wszystko się dzieje, złoczyńcy z Gotham City czekają na rzeź, którą uwolnił Joker – a Catwoman gromadzi własną armię!

W sprzedaży o 17 czerwca $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | DC

BATGIRL #48
Scenariusz CECIL CASTELLUCCI
Rysunki ROBBI RODRIGUEZ
Okładka GIUSEPPI CAMUNCOLI
variant cover IAN MacDONALD
“The Last Joke” cz. 1! Barbara musi przeżyć najbardziej traumatyczne wydarzenia w swoim życiu wywodzące się z katastrofalnej historii rodziny Gordonów. James Gordon Jr. powrócił i ma na celu wypędzenie Gordona z Gotham City – i jak wszyscy wiemy, wszystko, co dotyczy Jamesa Jr., jest złą wiadomością dla Barbary i komisarza. Ale czy jej brat jest w stanie samemu dręczyć swoją rodzinę? A może połączył siły z pewnym Księciem Zbrodni?
W sprzedaży o 24 czerwca $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

DETECTIVE COMICS #1024
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki i okładka BRAD WALKER and ANDREW HENNESSY
card stock variant cover LEE BERMEJO
Wonder Woman 1984 variant cover STANLEY “ARTGERM” LAU
Historia Two-Face dobiega końca, a Harvey Dent wreszcie odnajdzie spokój po dziesięcioleciach rozłamu. Ale czy ten pokój będzie po śmierci, czy szansą na nowe życie? Przez cały czas Joker był mistrzem marionetek stojącym za udręką Two-Face’a i wie, jak zrobić wejście! Nie przegap ostatniej bitwy między Batmanem, Two-Face’em i Lincolnem Marchem, z szokującym zakończeniem, które podzieli cię na dwie części!

W sprzedaży o 24 czerwca $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | DC

NIGHTWING #73
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki RONAN CLIQUET
Okładka TRAVIS MOORE
variant cover ALAN QUAH
Joker wie, że Dick Grayson jest Nightwingiem – a plany Jokera, które rozpoczęły się podczas letniego wydarzenia “Joker War”” na zawsze wpłyną na Batmana. Pod kontrolą nowej poplecznik Jokera, Punchline, Nightwing musi walczyć z ludźmi, których kiedyś kochał najbardziej: Batgirl, Robinami i… samym sobą.

W sprzedaży o 17 czerwca $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

JOKER/HARLEY: CRIMINAL SANITY SECRET FILES #1
Scenariusz KAMI GARCIA and EDWARD KURZ, MD
Rysunki DAVID MACK, JASON BADOWER i inni
Okładka DAVID MACK
variant cover BILL SIENKIEWICZ
Harley Quinn poluje na dwóch seryjnych zabójców: Jokera, brutalnego psychopatę, który zamordował jej współlokatorkę i zniknął lata temu, oraz niezidentyfikowanego zabójcę terroryzującego Gotham City.

W tym one-shocie, zobacz fragmenty układanki na tablicy dochodzeniowej Harley i rzuć okiem na zeszyt licealny Johna Kelly’ego – książkę, którą wciąż nosi. Kami Garcia konsultował się z psychiatrą sądowym i analitykiem behawioralnym, dr Edwardem Kurzem, przy całej serii, aby zapewnić rzetelności tej historii i metodologii Harley. W tym specjalnym wydaniu podkreślono pracę dr Kurza, gdy ujawniamy sekrety z przeszłości Harley, ukryte szczegóły miejsc zbrodni oraz prawdziwy profil Jokera, który przyczynił się do rozwoju jego morderstw w historii!

PRESTIGE PLUS FORMAT ONE-SHOT | W sprzedaży o 10 czerwca $5.99 US | 32 PAGES FC | APPROX. 8.5” X 10.875” DC BLACK LABEL | AGES 17+

HARLEY QUINN AND THE BIRDS OF PREY #3
Scenariusz JIMMY PALMIOTTI and AMANDA CONNER
Rysunki i okładka AMANDA CONNER
variant cover IAN MacDONALD
Cena za głowę Harleya rośnie coraz bardziej, i coraz więcej najgroźniejszych złoczyńców z Gotham City chce ją zdobyć. Więc gdzie do diabła jest Batman? A po tym, w co wciągnęła Birds of Prey w ciągu zaledwie kilku godzin, czy Harley będzie miał sojuszników, którzy by ją chronili?
PRESTIGE PLUS FORMAT W sprzedaży o 24 czerwca $5.99 US | 3 z 4 | 32 PAGES FC | BIMONTHLY APPROX. 8.5” X 10.875” DC BLACK LABEL | AGES 17+

BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE #2
Scenariusz PAUL DINI and ALAN BURNETT
Rysunki TY TEMPLETON
Okładka SEAN MURPHY
variant cover DUSTIN NGUYEN
Slade Wilson przybył do Gotham City, a jego przybycie czyni Mrocznego Rycerza bardzo podejrzliwym. Z drugiej strony Robin uważa, że najemnik, który jest zawadiacki, jest tutaj, by pomóc. Czy Deathstroke jest przyjacielem czy wrogiem … i jakie są jego plany wobec Batmana?
W sprzedaży o 3 czerwca $3.99 US | 32 PAGES | 2 OF 6 FC | DC DIGITAL FIRST

BATMAN AND THE OUTSIDERS #14
Scenariusz BRYAN HILL
Rysunki DEXTER SOY
Okładka TYLER KIRKHAM
variant cover SHANE DAVIS
Batman ma zamiar pchnąć Outsiders do ich absolutnych granic, aby raz na zawsze powstrzymali Ra’s al Ghula. Zmusi ich wszystkich do korzystania z ich mocy w sposób, którego nigdy sobie nie wyobrażali, i prawdopodobnie popchnie ich do krawędzi! Batman i Black Lightwing będą musieli zdecydować, kto jest prawdziwym liderem drużyny, w przeciwnym razie zwycięstwo Ra’sa zostanie zapewnione!

W sprzedaży o 10 czerwca $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

BATMAN BEYOND #45
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki SEAN CHEN
Okładka DAN MORA
variant cover FRANCIS MANAPUL
W sprzedaży o 24 czerwca $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

THE BATMAN’S GRAVE #8
Scenariusz WARREN ELLIS
Rysunki i okładka BRYAN HITCH
card stock variant cover RAFAEL GRAMPÁ
Nigdy nie chodziło tylko o kilka dziwnych morderstw. W Gotham City ogłoszono wojnę. I Batman w końcu ma pojęcie, kto prowadzi wojnę. Cały czas walczył z własnym cieniem.

W sprzedaży o 3 czerwca $3.99 US | 8 OF 12 | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | DC

BATMAN/SUPERMAN #11
Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki MAX RAYNOR
Okładka DAVID MARQUEZ
card stock variant cover JAE LEE
Wonder Woman 1984 variant cover JENNY FRISON
Superman kontra Batman, gdy śmiertelne machinacje Ultra-Humanite zbliżają ich końca! Mroczny rycerz został przekształcony w ludzką bombę atomową, a wszystko to w imię wymazania Supermana z powierzchni Ziemi! Gdy Batman zmaga się z chęcią zabicia swojego przyjaciela, Superman musi cofnąć wyrządzone szkody i pomóc innym ofiarom eksperymentów Ultra-Humanite’a. To ekscytująca konkluzja „Atomic”, która będzie rozbrzmiewać we wszechświecie DC przez wiele miesięcy!

W sprzedaży o 24 czerwca $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | DC

CATWOMAN #24
Scenariusz SEAN MURPHY and BLAKE NORTHCOTT
Rysunki CIAN TORMEY
Okładka SEAN MURPHY
variant cover JUNGGEUN YOON

Kot wyszedł z worka! Wszyscy na aukcji Snowflame są po to samo: listę. Ale jaka jest rynkowa wartość listy zawierającej wszystkie dane wywiadowcze największych światowych bojowników na temat superzłoczyńców? I kto dokładnie jest na liście? Musisz poprosić Catwoman, aby się dowiedziała.
W sprzedaży o 17 czerwca $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

HARLEY QUINN #74
Scenariusz SAM HUMPHRIES
Rysunki SAMI BASRI
Okładka GUILLEM MARCH
variant cover FRANK CHO

W sprzedaży o 3 czerwca $3.99 US | 32 PAGES FC | DC

MAN-BAT #2
Scenariusz DAVE WIELGOSZ
Rysunki SUMIT KUMAR
Okładka KYLE HOTZ
Man-Bat ucieka przed prawem po strasznej, krwawej nocy i chaosie na ulicach Gotham City. Ale policja nie jest tym, o co monstrualne alter ego Kirka Langstroma powinno się martwić … to Task Force X, lepiej znany jako Suicide Squad! Aby naprawić szkody, które wyrządził, Man-Bat musi szukać lekarstwa na niewinnych, których zranił, i jednocześnie trzymać się z daleka od wzroku najniebezpieczniejszych najemników na świecie!
W sprzedaży o 3 czerwca $3.99 US | 2 z 5 | 32 PAGES FC | DC

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Być może do czerwca sytuacja z koronawirusem się unormuje.

już za:
dni
3
6
5
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
1
8
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
ditf_blucover eiycymbuyaabes4 ditf-opening-titles-joker-ras ditf-opening-titles-batman-batcycle ditf-batman-logo ditf-batman-batarangs
Komiksowe Top 5