W rozmowie z LAD Bible Andy Serkis, który w “The Batman” wciela się w Alfreda, zdradził czego mogą spodziewać się widzowie.

Zapytany, czy fani dobrze przewidują, że nowy film będzie “mroczny i ponury”, odparł, “Powiedziałbym, że nie jest to dalekie od prawdy.”

„Chodzi przede wszystkim o emocjonalny związek między Alfredem i Brucem. To naprawdę jest w centrum. I jest to naprawdę znakomity scenariusz, napisany przez Matta.”

Serkis odniósł się również do poprzednich aktorów, którzy wcielali się w Alfreda. Nie ma zamiaru ich naśladować, zamiast tego koncentruje się na stworzeniu własnej wersji tej kultowej postaci.

“[Caine] był fantastyczny. Jego Alfred był legendarny, naprawdę nie mógłbym tego kontynuować. Musisz znaleźć to dla siebie. To jest jak granie ikonicznych ról szekspirowskich, najpierw wahasz się, a później odkrywasz je ponownie i musisz zrobić to samemu, i zobaczyć, co się dzieje z postacią, która łączy się z tobą i twoim osobistym diagramem Venna.”

“Byłem dosłownie w połowie swoich zdjęć, kiedy doszło do przerwy. Ciekawie będzie zobaczyć, kiedy wrócimy, jak [kwarantanna] wpłynie na to. Ale tak, to będzie piękny film”, dodał Andy Serkins.

Źródło: LAD Bible

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ponury i mroczny to by się przydało w DC nie tylko jeśli chodzi o Batmana ale też ekranizacje Gotham Central, John Constantine, Question, GA, Vigilante, Deathstroke,
All Star Western Jonah Hex …
i na tym budować mroczne uniwersum a nawet multiuniwersum
zwłaszcza po filmie Joker
Do tego Alfred po przejściach bez nogi coś jak w Batman Earth One

Tak, to jest słuszna koncepcja.

Dodam do tego Green Arrowa. Może nie identycznie jak w CW, ale przydałby się film o szmaragdowym łuczniku w DC. Może w nowym Batmanie od Reevsa będzie jakiś mały easter egg. Mroczne DC to jest to co nam potrzeba. Plus przemiany złoczyńców: Joker, Two Face i inni, Sony już idzie tym tropem: Venom i Morbius. Ciekawa koncepcja. Jestem za jak najbardziej. Mroczne DC to coś czego nam trzeba!

już za:
dni
4
8
8
godzin
0
3
minut
0
4
sekund
3
9
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5