Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

Fani serialu “Doom Patrol” będą mogli go oglądać w Polsce w usłudze HBO GO od 26 czerwca. Tego dnia do serwisu dodane zostaną pierwsze trzy odcinki. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą przez kolejnych sześć tygodni, w piątki. Sezon liczyć będzie łącznie 9 odcinków.

Najdziwniejsza grupa bohaterów DC – Robotman aka Clifford ”Cliff” Steele (Brendan Fraser – Miasto gniewu, Mumia, George prosto z drzewa), Negative Man aka Larry Trainor (Matt Bomer – Białe kołnierzyki, serial American Horror Story: Hotel, Odruch serca), Elasti-Woman aka Rita Farr (April Bowlby – seriale Dwóch i pół, Jak poznałem waszą matkę) oraz Szalona Jane (Diane Guerrero – serial Orange Is the New Black) i Cyborg aka Victor Stone (Joivan Wade – Pierwsza noc oczyszczenia, Doctor Who) wracają, by ocalić świat. To znaczy, jeśli tylko znajdą sposób na to, aby podrosnąć… dosłownie i w przenośni.

Po porażce, którą odniósł Pan Nikt członkowie Doom Patrol są teraz mini-rozmiarów i utknęli na torze wyścigowym dla zabawek Cliffa. Z tego miejsca próbują poradzić sobie z poczuciem bycia zdradzonym, którego doświadczyli ze strony Szefa aka Nilesa Cauldera (Timothy Dalton – W obliczu śmierci, Licencja na zabijanie), konfrontując się jednocześnie z własnym bagażem doświadczeń. Każde z nich musi zmierzyć się z własnymi traumami i demonami przeszłości, aby móc stanąć ramię w ramię z całym zespołem i wziąć w opiekę, oraz chronić najnowszego członka rodziny: Dorothy Spinner (Abigail Shapiro – Mała Miss; Na pewno, być może), córkę Nilesa, której moce pozostają tajemniczym, ale realnym zagrożeniem mogącym przynieść koniec świata.

Serial Doom Patrol został wyprodukowany przez Berlanti Productions we współpracy z Warner Bros. Television. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Jeremy Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti, Sarah Schechter oraz Chris Dingess. Serial oparty jest na postaciach stworzonych dla DC przez Arnolda Drake’a, Boba Haneya i Bruno Premiani’ego.

Źródło: satinfo24.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nie wiem jak wy ale ja nie znoszę tego Doom Patrol. Jakoś nie mogę się do tego przekonać.

Mi się bardzo podoba, jest nie przewidywalny, bohaterowie są świetnie przedstawieni że swoimi traumami i bagażem doświadczeń. Są słabsze momenty jak w każdym serialu. Czekam na 2 sezon.
Kilka razy wspomnieli Batmana, zwykle w nawiązaniu do cyborga.

Igor nie tylko ty Bo bądź co bądź DC ma bardzo słabe seriale i filmy wrecz okropne ;/
Ciągle żyja faza smallville chyba

Jeśli o mnie chodzi to również mi się nie podoba i jak mam być szczery to od czasów trylogii Nolana nie wypuścili nic ciekawego ok może były przebłyski niekiedy jak film Joker czy też w niektórych odcinkach serialów Gotham, Titans czy początków Arrow czy Flasha(poimo ogólnego kiczu tych seriali), ale to samo tyczy się reszty branży filmowej(ogólnie myślę że od jakiś 5-10 lat nie stworzono zupełnie nic dobrego)

już za:
dni
3
6
6
godzin
1
4
minut
4
3
sekund
4
6
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5