W magazynie Healthy For Men ukazał się wywiad z Robertem Pattinsonem, w którym zdradzono jak wygląda trening aktora przygotowujący go do roli Batmana.

Oprócz ćwiczeń na siłowni (m.in. regularne 5 minutowe ćwiczenie cardio, brzuszki, skłony boczne ze sztangielkami), aktor przebiegał od 5 do 10 km, trzy razy cztery razy w tygodniu. Aktor trenował też boks oraz chodził na długie spacery, które zawsze traktował jako dobry sposób na odprężenie.

Zmianie uległa też jego dieta, ograniczył spożywanie alkoholu oraz  przetworzonego mięsa i smażonych potraw, aby przyspieszyć swoją fizyczną transformację.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

“Stripped back on processed meat and fried foods” czyli ograniczył przetworzone mięso i smażone potrawy, a nie powrócił do ich spożywania.

Zdrowy człowiek powinien to wszystko robić wcale nie dlatego, że dostał rolę Batmana. Są to po prostu zdrowe nawyki.

Jeśli nie poleciał na teściu i hormonie to te wszystkie ćwiczenia na siłowni wyglądają komicznie 🙂

Mogli by dać Kristen Stewart jako Batwoman 🙂
gorzej niż w serialu pokazać i tak się nie da
może jakąś lepszą wersję Luke Foxa czyli Batwinga

Jeżeli się mocno oprą na filmach BATMAN TIMA BURTONA. Wezmą z niego pewną część, mroczne, brudne, przeklęte Gotham City i oczywiście inną opowieść o Batmanie prawdopodobnie tą detektywistyczną . Pokażą mrok tego filmu , dołożą coś więcej wspaniałą gre aktorską a szczególnie Roberta Pattinsona, może być sukces. Prawdopodobnie Batman ma być jeszcze bardziej uczłowieczony, nie jakiś Fantazy, podchodzący pod detektywa, a Bruce Wayne ma się borykać z problemami i nie ma być doskonały, hmmm coś się fajnego TWORZY. Zobaczymy …. THE BATMAN … NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ 2021 PAŹDZIERNIK, NO W POLSCE PEWNIE LISTOPAD .. !

już za:
dni
3
6
5
godzin
2
1
minut
4
6
sekund
0
3
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5