Forum
Już wkrótce
  • Batman Black & White. Nigdy po trupie - 23 Wrz 2020,
  • Batman Black & White. Wieczna żałoba - 23 Wrz 2020,
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,

Zoe Kravitz wzięła ostatnio udział w podcaście Happy, Sad, Confused, w którym opowiedziała o roli w “The Batman”.

Aktorka zdradziła, że w ramach przygotowań do roli czytała “Batman: Year One”, który określa mianem wspaniałego, naprawdę mocnego komiksu.

O kostiumie Catwoman:
To zabawne, naprawdę nie myślałem o tym, jak trudno jest stworzyć coś w stylu stroju-kota – na przykład jak odkryć dżinsową kurtkę, rozumiesz? Ale Jacqueline Durran – nasza projektantka kostiumów – jest po prostu genialna. Fajnie było być częścią tego procesu, ponieważ czasami przy tak dużych filmach całość może się ograniczyć do: „włóż to, stań tam, powiedz to”. A Matt [Reeves] jest bardzo zainteresowany całym procesem, [projektowanie kostiumu] zaczęło się od rozmów między mną, Mattem i Jaqueline. Tak jakby stworzyliśmy to razem. I są odniesienia do komiksu, z którym mamy do czynienia. To jest świetne! Gdyby ta [pandemia COVID-19] nie miała miejsca, już by to ujawniono. Kocham go!

O reakcji na widok Roberta Pattinsona w kostiumie Batmana…

“Och, to było niesamowite! Jest Batmanem… kiedy ma na sobie ten kostium, jest BATMANEM! To interesujące… naprawdę nie przywykniesz, że obok ciebie przechodzi Batmana! Wszyscy dorastaliśmy z tą postacią, więc jest to moment jakby ktoś nas uszczypnął. On jest wspaniały, naprawdę wspaniały.”

Zoe, przyznała również, że Matt Reeves jest absolutnie odpowiednimi filmowcem do tego filmu, a scenariusz jest fenomenalny.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Moim zdaniem żeby dowiedzieć się coś o Batmanie nie wystarczy jeden komiks. Trzeba przeczytać wiele komiksów. Obejrzeć też wszystkie filmy i mnóstwo animacji o nim. Batman. Rok Pierwszy to troszkę za mało.

Z pewnością Matt reeves setki ich oglądnął, nie jest głupim reżyserem po sukcesie filmu JOKER, wie co go czeka jak nagra słaby film o Batmanie, także wie że się mocno musi starać ….

już za:
dni
3
7
7
godzin
1
1
minut
5
4
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
ehuzjvbx0airuls ehuzgc0x0aavtp1 young-justice-phantoms 118820899 118740251 eg7sv5gwsam3oiv
Komiksowe Top 5