W przyszłym roku do sprzedaży trafi publikacja “DC Comics: Batman: The Official Gotham City Cocktail Book” od DC Comics i Insight Editions, która przybliży czytelnikom klasyczne drinki inspirowane mieszkańcami Gotham City.

Oparte na kolorowych bohaterach, złoczyńcach i lokalizacjach Gotham City, to kompendium rozkosznie kuszących koktajli zabiera czytelników w podróż po domu Mrocznego Rycerza. Ta wyjątkowa książka, zawierająca zbiór wyszukanych uczt, zawiera zarówno przepisy alkoholowe, jak i bezalkoholowe, a także wyselekcjonowany wybór wyszukanych przekąsek barowych, które można łączyć z napojami.

Z napojami inspirowanymi przez wszystkich, od samego Batmana po Poison Ivy, komisarza Gordona i Jokera, DC Comics: Batman: The Official Gotham City Cocktail Book zawiera instrukcje krok po kroku i wskazówki, jak przygotować idealny koktajl, a także piękne fotografie w pełnym kolorze. Ta wyrafinowana i elegancka książka jest niezbędnym dodatkiem do barku lub regału każdego fana.

Dzięki przykładowym stronom można zapoznać się z przepisami na drinki inspirowane Batmanem, Poison Ivy oraz lokalem Pingwina, Iceberg Lounge.

“DC Comics: Batman: The Official Gotham City Cocktail Book” trafi do sprzedaży w kwietniu 2021 roku. Za liczącą 144 strony publikację trzeba będzie zapłacić 24,99 dolarów, pre-order już dostępny jest na Amazonie.

Źródło: SHH

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Co do tych drinków 🙂 Można przetłumaczyć na Polski ?

już za:
dni
4
8
9
godzin
2
1
minut
0
8
sekund
4
5
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5