Na stronach serwisu CBR można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na październik 2020, kiedy do sprzedaży trafią m.in. 100. numer “Batmana”, a także ostatni 50. numer serii “Batgirl”.

BATMAN #100

scenariusz JAMES TYNION IV
art i wraparound cover JORGE JIMENEZ
backup stories art GUILLEM MARCH, CARLO PAGULAYAN, and DANNY MIKI
wraparound cover JORGE JIMENEZ
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
1:25 card stock variant cover JORGE JIMENEZ
blank variant cover
W sprzedaży od 6 października
$6.99 US | 56 PAGES | FC | DC
CARD STOCK VARIANT COVERS $7.99 US
“The Joker War” dochodzi do wstrząsającego zakończenia, gdy Batman walczy z Jokerem w brutalnym pojedynku bez żadnych ograniczeń! To walka, która trwa 80 lat, a jej wynik nie tylko zmieni życie Batmana – zmieni Gotham City na wiele lat! Dodatkowo, po raz pierwszy zobacz nowego złoczyńcę znanego jako Ghost-Maker! A po wstrząsającym zakończeniu „The Joker War” kilka krótszych historii, które nakreślą, co przyniesie przyszłość Gotham City i Batmanowi. Nie przegap pierwszego starcia między Batmanem a Clownhunterem!

BATMAN #101

scenariusz JAMES TYNION IV
rysunki i okładka GUILLEM MARCH
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
1:25 card stock variant cover JORGE JIMENEZ
Wonder Woman 1984 variant cover J. SCOTT CAMPBELL
W sprzedaży od 20 października
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
CARD STOCK VARIANT COVERS $4.99 US

Nadchodzi nowy dzień w Gotham, a horror „The Joker War” dopiero się ziszcza. Odważny nowy kierunek dla Batmana zaczyna się, gdy warunki Bruce’a Wayne’a zmieniają się na zawsze. W jaki sposób szał Jokera wpłynął na mieszkańców miasta? I dlaczego Cole Cash a.k.a. – Grifter, pracuje teraz dla Luciusa Foxa?!

DETECTIVE COMICS #1028

scenariusz PETER J. TOMASI
rysunki NICOLA SCOTT
cover KENNETH ROCAFORT
card stock variant cover LEE BERMEJO
Wonder Woman 1984 variant cover STANLEY “ARTGERM” LAU
Po wydarzeniach z „The Joker War” i “Detective Comics #1027”, nadchodzi opowieść o początku końca status quo Gotham City. W obliczu rosnących napięć i nowego kandydata na burmistrza, który ujawnił miastu swój antybohaterowski program, Batman i jego sojusznicy są wyczerpania walką o utrzymanie pokoju. Ale gdy wydaje się, że nie może być gorzej, seria makabrycznych morderstw pozostawiła ślad w osobie najbardziej skorumpowanych osób Gotham City, którzy stracili głowy … dosłownie. Jeśli Batman nie znajdzie szybko zabójcy – następny będzie Mroczny Rycerz.

DETECTIVE COMICS #1029

scenariusz PETER J. TOMASI
rysunki i okładka KENNETH ROCAFORT
card stock variant cover LEE BERMEJO
W sprzedaży od 27 października
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US

Po City of Bane, przejęciu przez Riddlera, The Joker War i wielu innych, mieszkańcy Gotham mają dość. Świat się zmienia dla Bruce’a Wayne’a, a pytanie, które musi sobie zadać, brzmi: Jaką rolę odgrywa Batman w mieście, które go odrzuca? W miarę jak rok zbliża się do tego, co stanie się punktem zwrotnym dla Mrocznego Rycerza, Batman musi zmagać się z obywatelami, których przysięgał chronić … podczas gdy na horyzoncie pojawia się znajoma twarz jako nowe zagrożenie: Damian Wayne!


BATGIRL #50

scenariusz CECIL CASTELLUCCI
rysunki EMANUELA LUPACCHINO, MARGUERITE SAUVAGE and ANEKE
cover JOSHUA MIDDLETON
variant cover TERRY DODSON and RACHEL DODSON
W sprzedaży od 27 października
$5.99 US | 48 PAGES | FC | DC | FINAL ISSUE
Finał serii! Wszystko, co dobre, musi się skończyć, ponieważ kończymy tę serię Batgirl jednym ostatnim, wyjątkowym numerem z większą ilość stron! W następstwie „The Joker War” Gotham pozostaje w kawałkach, które muszą zostać podniesione przez drużynę Barbary i Alejo – ale czy Gotham jest miastem, które warto jeszcze ocalić i jak długo nasza dziewczyna będzie miała w sobie chęć, by dalej walczyć za to jako Batgirl? Następnie, jeśli Barbara ma kiedykolwiek dać szansę swojemu związkowi z Jasonem, wie, że musi stawić mu czoła i ostatecznie naprawić czyn, który go okaleczył.

CATWOMAN #26

scenariusz RAM V
rysunki FERNANDO BLANCO
cover JOËLLE JONES
card stock variant cover JENNY FRISON
W sprzedaży od 20 października
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US

W następstwie „The Joker War” Selina Kyle zamieszkała w Alleytown. Ale kiedy dowiaduje się, że jej stare tereny zostały przejęte przez handlarzy narkotykami, obmyśla plan odzyskania miasta! Jednak bez jej wiedzy tropi ją nowy, przerażający wróg: zabójca w stroju księdza, znany tylko jako Ojciec Valley, który nosi ze sobą torbę biblii jako trofea od każdej ze swoich ofiar. Czy będzie w stanie powstrzymać mafię w swoim nowym rodzinnym mieście, czy też stanie się kolejną ofiarą świętej przysięgi Ojca Valleya?

NIGHTWING #75

scenariusz DAN JURGENS
rysunki TRAVIS MOORE and RONAN CLIQUET
cover TRAVIS MOORE
variant cover ALAN QUAH
W sprzedaży od 20 października
$5.99 US | 48 PAGES | FC | DC

W następstwie „The Joker War” Nightwing powraca – ale czy wrócił na dobre? I czy pamięta Beę? Z pomocą Batmana, Batgirl, i przyjaciół z Teen Titans, a nawet Alfreda, Nightwing musi sam zdecydować, którą ścieżkę wybrać. Potem, kiedy KGBeast odkrywa, że Nightwing wciąż żyje, jego wiarygodność jest zagrożona, jeśli nie pójdzie dokończyć roboty, którą rozpoczął, próbując zabić Nightwinga… i chybił! Nightwing niech lepiej uważa na siebie, jeśli chce wrócić na dobre!

BATMAN: WHITE KNIGHT PRESENTS: HARLEY QUINN #1

scenariusz KATANA COLLINS
story by SEAN MURPHY and KATANA COLLINS
rysunki MATTEO SCALERA
cover SEAN MURPHY
variant cover MATTEO SCALERA
blank variant cover
W sprzedaży od 27 października
$4.99 US | 1 OF 6 | 32 PAGES | FC
CARD STOCK COVERS
DC BLACK LABEL | AGES 17+
Joker nie żyje, Bruce Wayne jest za kratkami … a Gotham City zaczyna na nowo definiować się bez Batmana.
Harley Quinn stara się dostosować do swojego nowego życia jako matki bliźniaków Jacka Napiera, nieuchwytny geniusz zwany Producentem wykorzystuje moment, aby zebrać załogę złoczyńców – zaczynając od Starlet, seryjnego mordercy, który morduje gwiazdy złotego wieku filmu Gotham w hołdzie dla ich ról na srebrnym ekranie.
Kiedy niedawne, makabryczne miejsce zbrodni sugeruje powiązanie z Jokerem, GTO i agentem FBI, Hektorem Quimbym, zwraca się do Harleya jako jedynej osoby, która ma informacje, które mogą rozwiązać sprawę. Z pomocą Bruce’a Harley zgadza się zbadać sprawę – ale aby chronić swoje dzieci i miasto przed fatalnym aktem końcowym, Harley musi flirtować z szaleństwem i zmierzyć się z własną przeszłością.

DC THE DOOMED AND THE DAMNED #1

scenariusz KEN PORTER, JOHN ARCUDI, SALADIN AHMED, ALYSSA WONG, TRAVIS MOORE, MARV WOLFMAN, and more
rysunki RILEY ROSSMO, MIKE PERKINS, LEONARDO MANCO, TRAVIS MOORE, TOM MANDRAKE, and more
cover KYLE HOTZ
PRESTIGE FORMAT | ONE-SHOT
W sprzedaży od 13 października
$9.99 US | 80 PAGES | FC | DC

To była ciemna i burzowa noc, kiedy stworzenia z DC Universe zaczęły wychodzić ze swoich legowisk na chłodne wieczorne powietrze. Ten mrożący krew w żyłach dodatek o potworach i chaosie obfituje w makabryczne opowieści o mordercach i szaleństwie! Co się stanie, gdy Batman napotyka prawdziwą miejską legendę po trzykrotnym wypowiedzeniu jej imienia w lustrze lub gdy Madame Xanadu poprosi o pomoc Man-Bata, by zniszczyć mgliste widmo? A kto może powstrzymać międzygalaktycznego demona przed zmienianiem ludzi w żabie bestie? Tylko nieprawdopodobne połączenie Green Lanterna i Etrigana! Wszystko to i siedem innych fantastycznych opowieści, które pomogą Ci zebrać smakołyki

BATMAN: THREE JOKERS #3

scenariusz GEOFF JOHNS
rysunki i okładka JASON FABOK
variant cover JASON FABOK
1:25 variant cover JASON FABOK
1:100 variant cover JASON FABOK
Premium variant cover G by JASON FABOK (minimum order 50 copies)
Premium variant cover H by JASON FABOK (minimum order 50 copies)
Premium variant cover I by JASON FABOK (minimum order 50 copies)
PRESTIGE FORMAT |W sprzedaży od 27 października
$6.99 US | 48 PAGES | 3 of 3 | FC
DC BLACK LABEL | AGES 17+

Ostatni rozdział najbardziej przerażającej i osobistej tajemnicy Batmana jest tutaj!
Wciąż chwiejąc się po ostatnim spotkaniu z trzema Jokerami, Batmanem, Batgirl i Red Hood odkrywają straszną prawdę o spisku Trzech Jokerów. Czy krzyżowcy w pelerynach będą mieli siłę potrzebną, by raz na zawsze położyć kres mistrzowskiemu planowi maniaków, czy też zgasną na dobre? Nie chcesz przegapić oszałamiającego zakończenia Batman: Three Jokers, który kończy swoją trajektorię jako ostateczne badanie Jokera i jego niekończącego się konfliktu z Batmanem.

DARK NIGHTS: DEATH METAL #4

scenariusz SCOTT SNYDER
art and card stock foil cover GREG CAPULLO and JONATHAN GLAPION
Darkseid card stock variant cover DAVID FINCH
Superboy-Prime card stock variant cover ALEX GARNER
Green Lantern John Stewart card stock variant cover STANLEY “ARTGERM” LAU
1:25 card stock variant cover DOUG MAHNKE
1:100 black-and-white card stock variant cover GREG CAPULLO and JONATHAN GLAPION
W sprzedaży od 13 października
$4.99 US | 32 PAGES | 4 OF 7 | FC | DC
CARD STOCK COVERS

Wonder Woman, Batman i Superman są uwięzieni w koszmarnych światach Dark Multiverse! Będą musieli ponownie stawić czoła swoim zaciekłym wrogom, jeśli mają nadzieję na wypełnienie swojej misji i przywrócenie mocy zdolnej do powstrzymania Darkest Knight. Ale jakie okropności uwolnił na Ziemi, kiedy byli zamknięci?!

DARK KNIGHTS: DEATH METAL ROBIN KING #1

scenariusz PETER J. TOMASI and TONY PATRICK
rysunki RILEY ROSSMO
backup story art by DANIEL SAMPERE
cover RILEY ROSSMO
1:25 card stock variant cover JEREMY ROBERTS

Z pasem wypełnionym po brzegi bronią zaprojektowaną do zabicia każdego bohatera w DCU, Robin King jest najbardziej sadystycznym żołnierzem w armii zła Darkest Knighta! Czy ktoś może go powstrzymać przed zniszczeniem ostatniej linii obrony Ziemi? A w jaki sposób został jednym z groblinów Batmana Who Laugh? A w dodatkowej historii, czy Robiny mogą wyzwolić Gotham City spod kontroli Darkest Knighta?

BATMAN BEYOND #48

scenariusz DAN JURGENS
rysunki SEAN CHEN
cover DAN MORA
variant cover FRANCIS MANAPUL
W sprzedaży od 27 października
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC

THE BATMAN’S GRAVE #11

scenariusz WARREN ELLIS
rysunki i okładka BRYAN HITCH
variant cover ASHLEY WOOD
W sprzedaży od 13 października
$3.99 US | 32 PAGES | 11 OF 12 | FC | DC
Plan Scorna zostaje ujawniony i jest to nic innego jak przekształcenie struktury Gotham City. Tam, gdzie Batman wyobraża sobie miasto bez zbrodni, Scorn chce miasta zbudowanego na nim. Jednak Batman nie może myśleć tak jak on – jest już na wpół martwy!

BATMAN/SUPERMAN #13

scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
rysunki MAX RAYNOR
cover DAVID MARQUEZ
card stock variant cover MARK BROOKS
Wonder Woman 1984 variant cover JENNY FRISON
W sprzedaży od 27 października
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US
Co się stanie, gdy Mroczny Rycerz i Człowiek ze Stali obudzą się na planetoidzie w kształcie czaszki, pełnej cybernetycznych wersji ich całych galerii łotrów Dowiedz się, dlaczego są czczeni jak bogowie, ot co! Czym jest ten dziwny nowy koniec gry Brainiaca – i w jaki sposób baza danych złoczyńców Batmana i Supermana zmutowała w tę pokręconą, metaliczną planetę śmierci? Tajemnica pogłębia się, gdy sojusznicy naszych bohaterów desperacko szukają swoich zaginionych towarzyszy …

BATMAN AND THE OUTSIDERS #17

scenariusz BRYAN HILL
rysunki DEXTER SOY
cover TYLER KIRKHAM
variant cover SANFORD GREENE
W sprzedaży od 13 października
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
FINAL ISSUE
Finał serii! Wojna z Ra’s al Ghulem dobiega końca i żaden z Outsiderów nie będzie już taki sam. I żaden z nich nie może już nigdy być w drużynie! Czy Batman wybrał złych sojuszników do walki z Ra’sem? A może ci sojusznicy popełnili błąd wierząc w Batmana? Doceniona przez krytyków seria dobiega końca!

BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE #5

scenariusz PAUL DINI and ALAN BURNETT
rysunki TY TEMPLETON
cover PAOLO RIVERA and JOE RIVERA
variant cover SEAN “CHEEKS” GALLOWAY
W sprzedaży od 6 października
$3.99 US | 32 PAGES | 5 OF 7 | FC | DC

Batman rozpaczliwie walczy, gdy poznaje prawdziwą tożsamość człowieka, który prześladuje go i resztę Bat-rodziny. Gdy Batman i Alfred doznają objawienia, Tim żąda odpowiedzi! W końcu ujawniono największy wstyd Batmana!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Każdy z komiksów jest dobrze recenzowany. Więc wypada się z nim zapoznać. Bardziej wnikliwie. Ale jeszcze trzeba trochę poczekać.

już w kinach!

już za:

dni
3
9
2
godzin
0
4
minut
5
5
sekund
4
6

Sonda

Które wydanie fizyczne "The Batman" zamierzasz kupić?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292