Po tym jak ogłoszono, że na platformie HBO Max zadebiutuje “Zack’s Snyder Justice League”, pojawiły się też sugestie odnośnie “Suicide Squad” w wersji reżysera Davida Ayera, a także do wypuszczenie dłuższej wersji “Batman Forever” określanej czasami jako Red Diary Cut, ze względu na rozbudowany wątek dotyczący psychologiczny dotyczący dziennika ojca, która odkrywa młody Bruce.

Ostatni w podcaście Fatman Beyond dziennikarz Mark Bernardin odniósł się do tej dłuższej wersji filmu Joela Schumachera.

“Mam dość dobrą wiedzę, że w skarbcu Warner Bros. znajduje się 170-minutowa wersja BATMAN FOREVER. Myślę, że znacznie głębiej zagłębiła się w jego psychozę z dzieciństwa i jego mentalne blokady, i że była to poważniejsza, mroczniejsza wersja tego filmu, który był jedną z pierwszych produkcji, którą Joel zmontował w dużym studiu i ostatecznie ją pocięli, ponieważ uważali „jest zbyt mroczna dla dzieci. Musimy sprzedawać te Happy Meals, więc może nie skupiajmy się na traumie morderstwa z dzieciństwa. Mamy Jima Carreya, pozwól mu robić swoje!”

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Aż 170 minut materiału by chyba nie mieli. Niemniej, chętnie obejrzałbym wersję zgodną z układem scen scenariusza, znaną z książkowej i komiksowej adaptacji. Myślę, że film mógłby na tym zyskać.

Nie rozumiem mają gotowe scenariusze w postaci komiksów. A kombinują, pytam się po co.

No z chęcią bym obejrzał tego długiego filma. Hmm mroczny to coś fajnego, chodź Batman Forever się mi podobał. No ciekawe co z tego wyjdzie ?

Bo ja wiem czy jest sens taką wersję wypuszczać… Jedyna bardzo mroczna scena to ta w jaskini z tym wielkim nietoperzem. Inne raczej aż tak mroczne nie są. Choć przyznam się że bym obejrzał wersję film Schumachera z tymi wyciętymi scenami. W sumie to pamiętam że mówiło się o takiej wersji jeszcze lata temu, bodajże z 10 lat temu lub więcej. Szybko ta sprawa ucichła i już o niej nikt nie słyszał aż do teraz. Tak jeszcze wracając do tej wyciętej sceny z jaskini to pojawiający się tam nietoperz jest przerażający i świetnie wyglądał :D. Nawet się zastanawiałem czy to czasem nie był Man-Bat, aczkolwiek chyba nie… Nikt nie potwierdził nigdy i nie zaprzeczył 😛

Obejrzałbym to bardzo chętnie.

Panowie, to jest fajny pomysł ! OBEJRZEĆ TEGO TYPU FILM ! Ale doszłem do czegoś więcej w Batmanach, wcześniejszych ! Tim Burton nagrał dwa filmy, BATMAN 1989 I POWRÓT BATMANA 1992, Właśnie i tu się rodzi nie KONIEC JEGO FILMÓW ! Tim Burton miał wydać Trylogię ! Gdyby ją wydał myślę ze Batman hmm byłby Klasykiem ! Słyszałem sugestię że Warner Bros , jakoś zmieniło potem zdanie ( OKROPNY BŁĄD) Ale mniejsza z tym. Pomysł jest inny ! Czemu, dlaczego ? nie można nagrać następnego filmu, kontynuując BATMAN 1989, POWRÓT BATMANA, wiem minęło kupe czasu, ale czemu nie postawić kropki nad i i nagrać kontynuacje filmów TIMA BURTONA ! (pomysł szalony) ale jaki dla fundamentu Batmana ! OSTATNIA CZĘŚĆ TRYLOGII BATMAN TIMA BURTONA !! Panowie jakbyście ją nazwali ?

już za:
dni
3
6
3
godzin
1
5
minut
2
4
sekund
1
2

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
2
godzin
1
5
minut
2
4
sekund
1
2
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
156246136 evfyqsnveaiqk9z-scaled evfadhqvgaa1lwt-scaled bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02
Komiksowe Top 5