We wtorek 8 września w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN & THE OUTSIDERS #16
  • To ostatnia szansa dla zespołu na uratowanie świata – i ocalenie Orphan i Signal przed złożeniem wierności Lady Shivie! Ponadto, czy miecz Katany, który zdobędzie duszę, w końcu złamie się na dobre? Czy Black Lightning wyśle swoją ostatnią iskrę? I czy Batman będzie w stanie zniszczyć broń Ra’s al Ghula?
 • JOKER/HARLEY: CRIMINAL SANITY #5
  • Dr Harley Quinn skonfrontowała się z przerażającymi miejscami zbrodni stworzonymi przez seryjnego mordercę, który traktuje swoje dzieło jak sztukę. Ale kiedy staje w obliczu samego zabójcy jej życie przybiera drastyczny obrót. Czy będzie mogła wrócić do status quo i po prostu pomóc GCPD złapać tego zabójcę? A może te spotkanie zmieni ją na zawsze?
 • JUSTICE LEAGUE ODYSSEY #24
 • NIGHTWING #74
  • Joker zatruł umysł Rica Graysona fałszywymi wspomnieniami i napuścił go na Batgirl, Robinów i Batmana. Batgirl zdaje sobie sprawę, że kluczem do zakończenia tego koszmaru jest kryształ wokół szyi Jokera, więc Grayson musi użyć go na sobie i walczyć o to, kim naprawdę jest: Nightwingiem! A jeśli nie utknie we własnych wspomnieniach, czy będzie w stanie uratować Bat-Family przed planami Jokera i raz na zawsze zakończyć okrutny żart?
 • DARK NIGHTS: DEATH METAL TRINITY CRISIS #1
  • Po uwolnieniu Supermana z więzienia na New Apokolips klasyczny skład Trójcy powraca i jest gotowy do walki! Wonder Woman, Batman i Superman wzmacniają swoją moc, aby rozpocząć atak na Castle Bat, a to tylko rozgrzewka! Trzy chodzące koszmary ukryte są głęboko w fortecy – ale te Dark Multiverse wersje Anti-Monitora, Superboya Prime i Darkseida są kluczem do przetrwania ludzkości. Liga Sprawiedliwości musi zmierzyć się ze swoimi dawnymi namezisami, ale czy druga runda będzie końcem dla naszych bohaterów?

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
3
6
8
godzin
0
6
minut
3
2
sekund
3
7

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
7
godzin
0
6
minut
3
2
sekund
3
7
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5