DC Comics udostępniło przykładowe strony z “Batman: The Joker War Zone”, który trafi do sprzedaży w USA 29 września.

Gotham City staje się polem bitwy, gdy Joker przejmuje fortunę Wayne’a i toczy wojnę z Mrocznym Rycerzem i jego sojusznikami! Wejdź do „strefy wojny” z krótkimi historiami z postaciami takimi jak Cassandra Cain, Stephanie Brown i Luke Fox i zobacz, jak walczą w oblężonym mieście! Także brutalny debiut tajemniczego nowego antybohatera znanego jako Clownhunter!

Scenarzysta Sam Johns (DC’s Crimes of Passion, November’s Punchline #1) i rysowniczka Laura Braga (DC Bombshells, Harley & Ivy Meet Betty & Veronica) współpracują przy „Ashes of Eden”, przedstawiającym powrót Poison Ivy do Gotham City ( po wydarzeniach z Batman #98).

Scenarzysta “Batmana” James Tynion IV i rysownik James Stokoe zwracają uwagę na najnowszego mściciela Gotham, Clownhuntera w “Clown Hunt,, którego pojawienie się w Gotham City będzie miało duże konsekwencje dla Batmana, poza Joker War.

A dla tych z Was, którzy wciąż są ciekawi ogłoszonej miniserii z Batmanem od Johna Ridleya, spojrzenie na “Family Ties” z grafiką supergwiazdy Oliviera Coipela (Batman, Action Comics # 1000, Wonder Woman # 750). Kiedy wojna Jokera z Batmanem uderza w nich w najczulszy punkt, rodzina Fox decyduje, że nadszedł czas, aby zaczęli walczyć. Wszyscy.

Ridley i redaktor Ben Abernathy, opowiedzą więcej o tej historii i jej konsekwencjach 12 września podczas panelu Batman: Joker War, będącego częścią DC FanDome: Explore the Multiverse.

W “Batman: The Joker War Zone #1” znajdzie się także historię Joker/Bane autorstwa Tyniona i Guillema Marcha, a także opowieść o Cassandrze Cain/Spoiler autorstwa scenarzysty “Flasha” Joshuy Williamsona i rysownika Davida LaFuente. Ten 48-stronicowy one-shot trafi do sprzedaży we wtorek 29 września.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
1
minut
4
3
sekund
0
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):