Premiera serialu „Peacemaker” w 2022 roku

|

autor:

|

kategorie: ,

W rozmowie z THR, szef HBO i HBO Max Casey Bloys zdradził kiedy fani mogą oczekiwać premiery serial „Peacemaker” do którego zdjęcia obecnie trwają w Kanadzie.

Na produkcje Jamesa Gunna będzie poczekać do stycznia 2022 roku.

W treści DC zacząłem angażować w sierpniu zeszłego roku. Peacemaker to jeden z pierwszych programów, któremu dałem zielone światło i jeden z pierwszych seriali, które wyjdą w styczniu 2022 roku. To świetny przykład tego, co HBO Max może zrobić z treściami DC, ponieważ produkujemy na każdym poziomie, czego nie widzieliśmy do tej pory w telewizji z treściami DC.

Źródło: THR



dni
8
0
3
godzin
2
3
minut
1
2
sekund
1
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025
  • "Injustice. Punkt zerowy" – 30 lipca 2025
  • "Batman. Przygody rodziny Wayne’ów. Tom 3" – 13 sierpnia 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Legion Samobójców" (WKDCBiZ) – 13 sierpnia 2025

Kalendarium

  • 101 lat(a) temu urodził się Pat Hingle, aktor znany z roli komisarza Gordona w filmach o Batmanie z lat 1989-1997
  • 80 lat(a) temu urodził się George Dzundza, aktor użyczający głosu Scarface’owi w serialach animowanych Batman TAS i The New Batman Adventures
  • 22 lat(a) temu odbyła się premiera serialu animowanego Teen Titans
  • 20 lat(a) temu zmarł Jim Aparo, rysownik komiksów o Batmanie m.in. Batman: A Death in the Family