Vanity Fair zamieściło wywiad z Zackiem Snyderem oraz kolejne zdjęcia na których dobrze widać jak w “Zack Snyder’s Justice League” prezentować się będzie Jared Leto w roli Jokera. Zamieszczono również spoilery dotyczące sceny z udziałem słynnego złoczyńcy.

„Joker to naprawdę jedyna rzecz, o której pomyślałem z perspektywy czasu” – mówi Snyder w rozmowie z Vanity Fair. „Ale powiem, że zawsze miałem zamiar wprowadzić Jokera do tego świata”.

Na udostępnionych zdjęciach Joker nosi szpitalny fartuch i maskę chirurgiczną, ale w innych scenach z filmu nosi także kuloodporną kamizelkę ozdobioną brudnymi odznakami organów ścigania. – “Ma mnóstwo odznak” – powiedział Snyder. „To jego trofea”.

SPOILER!

POKAŻ SPOILER

Premiera “Zack Snyder’s Justice League” już 18 marca na platformach HBO.

Źródło: Vanity Fair

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Chyba Zacznę pierwszy o ile tego nie usuną i napisze wprost “DRAMAT”
Dziękuję panie synder zniechęcił mnie pan okrutnie .
Tak jak czytałem w jakimś komentarzu czemu poprostu nie zmienili aktora 🙁

A czemu mieliby zmienić? I co w tym wizerunku Leto jest takiego dramatycznego?

Nie ma to jak wydać wyrok nim można się w pełni ustosunkować. Dzisiejsze czasy k****…

jakby wyrok juz można wydac bo leto dostarczył sporo materiału dowodowego swoją fatalną rola cyber jokera w “Suicide Squad”. Nie bez powodu zebrał gigantyczny negatywny odzew . Jest tylu dobrych aktorów którzy mogliby udźwignąc ta role , dac cos noweg. To wzieli osła który już raz ja spaprał

Dla mnie Leto ma swoje momenty w SS i ma potencjał na Jokera, który mógłby fizycznie być przeciwnikiem dla Batflecka. Najlepiej obrazuje to scena ze strażnikiem z Bele.

To, że Joker w Suicide Squad był do bani nie musiało być winą samego Leto, a scenariusza i reżyserii Davida Ayera. Jared to utalentowany gość, trzeba tylko dać mu materiał i inaczej poprowadzić. Wydawać “wyrok” na postawie roli u innego reżysera w kiepskim filmie, na podstawie dwóch fotek, to dopiero absurd

Tja bo mam czekac ąz w końcu zagra cos dobrze to wtedy powiecie że materiału na wydawanie wyroku /opini jest wystarczająco ??jak ktoś tu jest uprzedzony to wy drodzy koledzy bo uparliście sie że jest dobrym aktorem i chyba nic waszej opinii nie zmieni. Przypatrzcie sie innym jego rolom jak np w remaku “Blade Runner”. Jak długo możecie winić rezysera , scenariusz , albo zły układ planet ?? Leto miał kilka dobrych ról drugoplanowych, ale na pierwszym planie wychodzi fatalnie. Po za tym ma rozdmuchane ego i uważa sie z niewiadomo jakiego artystę – co niestety odbija sie na jego grze.

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
2
2
sekund
4
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):