„Batman: Odyssey vol. 2 #1” w październiku

|

autor:

|

kategorie:

Wielu fanów, a także sam Neal Adams zastanawiało się, kiedy DC Comics zdecyduje się wydać dalszą część historii „Batman: Odyssey”. Jak się okazuje „Batman: Odyssey vol. 2 #1” ukaże się w październiku.

„Batman: Odyssey” legendarnego scenarzysty/rysownika Neala Adamsa powraca w nowym tomie!
W końcu do tego doszło: Batman musi zabić lub zostać zabitym. Zagrożenie jest realne i nie może zostać powstrzymane przez człowieka czy bohatera. Żeby to zwalczyć Batman będzie musiał się przenieść do takiego punktu czasu, z którego będzie mógł wyruszyć w odyseje samopoznania do miejsca nieznanego ludzkości. Czy jest to miejsce w którym czeka na niego porażka?

Źródło: CBR



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Roy_v_beck
14 lat temu

Nie ma co, Adams się nieźle musiał najarać, że coś takiego pisze. W sumie w tej serii już chyba kilka razy zabito Batmana, tylko co z tego? Tutaj wydarzenia nie następują po sobie w jakimś logicznym ciągu.

dni
6
9
9
godzin
1
6
minut
4
3
sekund
0
5

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025
  • "Superman kontra Lobo" – 26 listopada 2025
  • "Batman. Zabójczy żart" – 26 listopada 2025

Kalendarium

  • 36 lat(a) temu w Batman #442 zadebiutował Robin w wykonaniu Tima Drake’a

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki