Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Absolutnie najgorsza videorecenzja, jaką w życiu widziałem. Do poprawki jest tu właściwie wszystko. Film przynudza, jest za długi [!!!], a recenzent mówi tak zmuloną manierę, że miałem ochotę wyłączyć po minucie. Ale nie zrobiłem tego. Wytrzymałem. Do końca. I nie da się nie zauważyć, że nie ma tu ani jednej bystrej, zaskakującej konstatacji, ani jednej błyskotliwej i zaskakującej myśli.

Brrrr. Okropność.

Odnośnie “Jokera” – kiedy można się spodziewać wyników konkursu???

No muszę się zgodzić z leMurem w większości, choć od razu przyznam, że nie jestem równie uprawniony do krytyki, bo do końca niestety nie wytrzymałem. Ale spokojnie stwierdzić mogę to, że do poprawki jest rzeczywiście mnóstwo rzeczy. Zarówno w formie (jakość, prowadzący, ogólny ton, jakiś żart może i coś po prostu bardziej rozrywkowego) jakiej to jest prezentowane, jak i treści, która mogę się tylko domyślać, w ogóle nie była przygotowana wcześniej.

@BatFan86: W ciągu kilka dni. Dostaliśmy sporo prac i trzeba będzie teraz dobrze wybrać 😉
@leMur i @Air Jordan: Osobiście wideo recenzja podobała mi się, włącznie z poczuciem humoru, ale to pewnie kwestia gustu. “Na pocieszenie” mogę dodać, że MisteRoy nie będzie jedyną osobą, której wypowiedzi znajdą się na kanale. Wasze uwagi w każdym bądź razie będą przekazane i brane pod uwagę. Zresztą, jak zawsze. Ale jak widać w komentarzach do filmu, jest i też pozytywny odzew 😉

Słaba recenzja – “prowadzący” mówi z dziwną manierą, dźwięk jest do kitu, gramatycznie to leży w okolicach przedszkola i to w gorszej dzielnicy. Amatorszczyzna zupełna.

Bardzo słabo! Te mlaśnięcia i powtórzenia, brrr, prawie wyłączałem to po pierwszej minucie.
Niestety bardzo słabo i bardzo długo. Bez jakiś dziwnych, płytkich wniosków i wstawek typu “Idealna kobieta, bo nic nie mówi” (na dodatek w ustach nastolatka…).
Można było recenzję opisać w 3-5 minutach.
Sorry MisteRoy, ale jak oglądałem ten filmik, strasznie mi zalatywało raperstwem w twojej prezencji i gestykulacji. Coś takiego się nie nadaje na reportaż czy recenzję na miarę BatCave.

Pomysł świetny ale wykonanie to totalne dno. Sposób mówienia oraz treść filmu do poprawy. Po pierwszych paru chwilach miałem ochotę wyłączyć filmik, a szkoda bo liczyłem że skoro jest długi będzie czego posłuchać. Mam nadzieję że się nie zrazicie i będą video recenzje komiksów, ale tym razem trochę bardziej przemyślane.

Oni to specjalnie zrobili! Słyszałem na innych forach jak jadą o tej recenzji, że aż musiałem wejść zobaczyć. Na pewno licznik odwiedzin wzrósł.

za
dni
0
7
godzin
2
2
minut
0
7
sekund
4
0


za
dni
7
1
godzin
2
2
minut
0
7
sekund
4
0
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki