Warner Home Video wydało oficjalne oświadczenie na temat filmu animowanego “Justice League: Doom”. Najnowsza produkcja DC Universe Animated Original Movie trafi do sprzedaży w USA 28 lutego.

W “Justice League: Doom” Superman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Martian Manhunter, Cyborg i Batman odkryją, że ktoś depcze im po piętach, kiedy zespół superzłoczyńców wdroży w życie “plany interwencyjne” Mrocznego Rycerza przygotowane na wypadek, gdyby któryś z członków Justice League zszedł na złą drogę. Historia oparta jest “JLA: Tower of Babel” Marka Waida.

Kevin Conroy i Tim Daly ponownie użyczą swoich głosów Batmanowi i Supermanowi. Nathan Fillion powtórzy rolę Green Lanterna z “Green Lantern: Emerald Knights”, Michael Rosenbaum Flasha. W filmie swoich głosów użyczą także: Carl Lumbly (Martian Manhunter), Susan Eisenberg (Wonder Woman),Bumper Robinson (Cyborg), , Phil Morris (Vandal Savage), Olivia d’Abo (Star Sapphire), Alexis Denisof (Mirror Master), Carlos Alazraqui (Bane), Paul Blackthorne (Metallo), Claudia Black (Cheetah), David Kaufman (Jimmy Olsen).

Za reżyserię filmu odpowiada Lauren Montgomery, a scenariusz przygotował Dwayne McDuffie. Obowiązki producenta pełni Alan Burnett, a producentem wykonawczym jest Bruce Timm.
Justice League: Doom Blu-Ray Combo Pack zawierać będzie 3 godziny ekscytujących dodatków:

  • Film w wersji standardowej i HD
  • UltraViiolet Digital Copy
  • Sneak Peak – “Superman vs. The Elite”
  • “A Legion of One: The Dwayne McDuffie Story” – Utalentowany scenarzysta napisał wiele historii, które stanowiły świetną rozrywkę dla fanów. To jest historia Dwayne’a McDuffie’ego, od wczesnych lat jego kariery po adaptację popularnego komiksu “All-Star Superman”, opowiedziana przez jego rodzinę i przyjaciół.
  • “Guarding the Balance: Batman and the JLA” – Każdy ma jakieś słabości, także superbohaterowie, ale kiedy ci zejdą na złą ścieżkę, to swoją mocą mogą zniszczyć cały świat. Justice League jest najpotężniejszą organizacją superbohaterów na świecie, ale co jeśli Justice League przejdzie na złą stronę, i postanowi wykorzystać swoją moc w niecnych celach?
  • “Their Time Has Come: Cyborg and the DC Universe’s New Diversity” – 2011 roku przejdzie do historii DC Comics, w tym roku zdecydowano się na odświeżenie uniwersum DC. Jednym z bohaterów, który został pokazany w inny sposób był Cyborg, który w rozgrywającej się w alternatywnym uniwersum historii “Flashpoint” został nowym Człowiekiem ze Stali.
  • Komentarze twórców
  • Dwa odcinki serialu animowanego “Justice League” wybrane przez Bruce’a Timma: “Wild Cards, Part 1 i 2”, do których scenariusz napisali Stan Berkowitz i Dwayne McDuffie
  • Komiks w wersji cyfrowej

Źródło: The Word’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki