Anne Hathaway o Catwoman w „The Dark Knight Rises”

|

autor:

|

kategorie: ,

W wywiadzie dla Total Film Anne Hathaway opowiedziała o swojej roli w „The Dark Knight Rises”.

To niesamowita rola. Jest to jedna z najbardziej znanych kobiecych bohaterek w komiksach. Ale, także jest to Catwoman w tej serii.
Ciężko mówić o Selinie Kyle, bo to osoba bardzo tajemnicza i dbająca o swoją prywatność. Ma własny system etyczny, co może wiązać się z robieniem rzeczy, które inne osoby uznałyby za wątpliwe.

Były dni kiedy przez cały dzień nosiłam koci-kostium i musiałam walczyć z 15 facetami, a ja po prostu stojąc na dachach chciałam wykrzyczeć jak bardzo jestem podekscytowana.

Chris jest bardzo inteligentny, a jego instynkty są precyzyjne. Rozumie oświetlenie, tempo, scenopisarstwo. Rozumie kostiumy, na miłość boską!

Źródło: CBM



dni
5
4
0
godzin
1
4
minut
0
3
sekund
1
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 5: Tajne początki" – 22 kwietnia 2026
  • "Władza absolutna, Tom 2: Ruch oporu" – 22 kwietnia 2026
  • "Batman: Powrót Mrocznego Rycerza (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Biały Rycerz (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Kingdom Come: Przyjdź Królestwo (DC Compact)" – 06 maja 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#101-120)










Zobacz wyniki