Gra „Injustice: Gods Among Us” z bohaterami DC Comics

|

autor:

|

kategorie: ,

NetherRealm pracuje nad grą „Injustice: Gods Among Us”. Silnik gry będzie podobny do tego który został zastosowany w zeszłorocznej bijatyce „Mortal Kombat”, ale tym razem walczyć ze sobą będą tacy bohaterowie jak: Batman, Harley Quinn, Solomon Grundy, Superman, Flash i Wonder Woman.

Akcja gry rozgrywać się będzie w świecie, w którym granice pomiędzy dobrem i złem zacierają się, a gracze wcielić się będą mogli w bohaterów i złoczyńców, którzy stoczą ze sobą iście epickie bitwy.

Gra trafi do sprzedaży w 2013 na PS3, Wii U i Xbox 360. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie „Injustice: Gods Among Us”.

Źródło: The Verge



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Vasion
14 lat temu

Szkoda, że nie będzie póki co na PC-ta.

Rexio
14 lat temu

No, no….miło że wyjdzie na konsole…swoją drogą ciekawe ile będzie kosztować.

dni
1
2
1
godzin
1
1
minut
3
0
sekund
1
7
dni
4
6
4
godzin
1
1
minut
3
0
sekund
1
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 84 lat(a) temu w Detective Comics #66 zadebiutowała postać Dwóch-Twarzy
  • 37 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera Batmana
  • 34 lat(a) temu w Detective Comics #647 zadebiutowała postać Stephanie Brown
  • 15 lat(a) temu zmarł Eugene Jules Colan, rysownik, który pracował przy komiksach z Batmanem w latach 80-tych