W ostatnim czasie Bat in the Sun przygotowuje internetową serię, w której walczą ze sobą ikony popkultury. Od internautów zależy, kto zwycięży. W najnowszym odcinku zmierzyli się ze sobą Batman i Wolverine. Kto wyszedł zwycięsko z tego starcia? Przekonajcie się o tym sami oglądając “Batman vs Wolverine”:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jakoś mnie nie dziwi wynik tego starcia:P

Mnie tak…liczyłem na występ naszego ulubieńca w..lepszej formie;>

Wykonanie filmu jest naprawdę dobre (jak na amatorów) a co do walki lubię obu panów jednak bardziej obstawiał bym wygraną Mrocznego (Bruce jest inteligentniejszy moim zdaniem) uśpił by Wolverina jakimś gazem lub coś takiego.

Come on co to za porazka i wypowiedzi to jest BATCAVE a nie Wolverinewood a ktos kibicuje kopii gacka z Marvela Dwa razy ostrzami zapodal nietoperza i to w klate to moze go zabil jeszcze co a nie zlamal nawet jak Bane BATMAN jest the BEST DC COMIKS w roku Nietoperza i TDKR a tu takie procentowe rozilczenie walki Porazka FILM SPOKO ale wynik NIE SPOKO HA HA HA

Dobra, ale Wolverin jest prawie niezniszczalny, a w dodatku przez swoją regenerację niemal nieśmiertelny. Sorry, ale Batman jest tylko człowiekiem.

Batman swego czasu pokonał Lobo, który to by bez problemu dał rade Wolverinowi

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki