Tego się nikt nie spodziewał, ale w sieci dostępny jest już zupełnie nowy zwiastun “The Dark Knight Rises”, który ekskluzywnie udostępniła Nokia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

17 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dużo scen już widzieliśmy, niektóre są tylko dłuższe, a niektóre całkiem nowe. Bane – ” Mr. Wayne ” i z buta XD

Żeby oddać Bane’owi sprawiedliwość – w zwiastunie to Batman uderza pierwszy, a Bane blokuje jego cios (chwyta pięść).

Mr. Wayne 😯 Ciekawe jak i kiedy się dowiedział. 37 dni…

O kurde jak Batman zaczyna zdawać sobie sprawę że został wpuszczony w pułapkę, odwraca się i widzi Bane, kapitalna scana.

A i jeszcze jedno czy ten koleś który wpada w wodę, (wodospad ?) to nie jest były partner Gordona, Flass?

imo, to Gordon!

Ładnie.
Scena z wpuszczeniem Batmana w pułapkę dobra tylko żeby walka Batmana z Bane była na poziomie tej z komiksów (zwłaszcza Knightfall).

świetna muzyka; film powoli staje się legendarny, a jeszcze nie wszedł do kin. przy takiej muzyce kto wie, może nawet uda uronić się szczerą łzę. BANE!!! a spadać może Batman, pamiętacie w Knightfall, tam tonął robin.

Spadać może Batman.

Co więcej, może go to kosztować uraz kręgosłupa… 😉

😯 Przecież widać niemal jak “na dłoni”, że spada Gordon. Wystarczy sobie wyklatkować tą scenę.

Czy mi się wydaje czy w scenie zaraz po tym jak Gordon odpala flare to juz nie jest Bale w kostiumie Batmana? kształ warg wydaje się być inny.

Oczywiście, że Ci się wydaje. Ta scena była już omawiana przy okazji informacji które wyciekły podczas kręcenia tej sceny (wiele spojlerów tam bylo 😈 )

dużo akcji (pościgi, walki, loty Batem)w ciągu dnia. rewolucyjne podejście nawet jak na nolana. poprzednie zwiastuny były jednak lepsze. mniej wybuchów i wolniejsze tempo co sprzyja tworzeniu mrocznego, opresyjnego klimatu. modle się by budżet tego filmu nie przytloczył jego twórców i by Nolan wykorzystał potencjał efektów specjalnych tak mądrze jak w Incepcji. By Goyer, i bracia Nolanowie tworząc scenariusz nie zapomnieli o niebanalnej psychologii bohaterów i ciekawie skonstruowanym konflikcie, które były przecież największa siłą TDK.

Bane…coś czuję że “złamie” Batmana 😀 jak w komiksie 😀

Muza niesamowita cairy po zlamanym kregoslupie Batmana przechodza od Bane=zaglady epicki hit bedzie tego lata 2012 No i KOBIETA-KOT 🙂 HA HA HA

Ja już nic nie chcę widzieć (tzn zwiastunów), czekam na cały film 🙂

Zwiastun zobaczyłem dziś, już po premierze i nie żałuję, sporo scen wydłużonych z poprzednich zwiastunów zaspojlerowałoby cześć akcji. Dziś zasiadam do BC i szukam wszystkich informacji, które pojawiły się przed filmem.

za
dni
1
3
3
godzin
1
9
minut
0
1
sekund
5
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):