Pod koniec sierpnia większość fanów Batmana będzie już po seansie “The Dark Knight Rises”, będzie to więc dobra okazja by przypomnieć sobie jak zaczęła się trylogia Nolana, w piątek 24 sierpnia umożliwi to telewizja TVN, która o godzinie 20:00 przypomni widzom film “Batman – Początek”.

W jaki sposób jeden człowiek może zmienić świat?To pytanie prześladuje Bruce’a Wayne’a (Christian Bale) jak widmo rodziców zastrzelonych na jego oczach na ulicach miasta Gotham w nocy, która na zawsze zmieniła jego życie. Dręczony poczuciem winy i gniewem, walcząc z demonami, które podsycają w nim żądzę zemsty oraz potrzebą uszanowania altruistycznego dziedzictwa rodziców, pozbawiony złudzeń dziedzic przemysłowego imperium znika z Gotham i w tajemnicy podróżuje po świecie, szukając sposobów walki z niesprawiedliwością i sprawienia, żeby ci, którzy żerują na strachu innych, sami zaczęli się bać.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Oglądanie tych filmów, szczególnie TDK (ze względu na wiadomo kogo 😉 ) i jakichkolwiek innych dobrych w telewizji, z lektorem (albo dubbingiem 😆 ) i reklamami to nieporozumienie.

zgadzam się z Tobą na 100%

A ja nie. Wolę napisy, ale lektor w żaden sposób nie odbiera mi przyjemności z oglądania. Liczyłem, że TVN przypomni oba filmy przed TDKR, ale chyba się zapomnieli. Zamiast pokazać oba Batmany pokazują oba Tomb Raidery

już za:
dni
4
5
6
godzin
1
6
minut
5
4
sekund
5
1
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5