Można już także obejrzeć w dobrej jakości zdjęcia z nowego numeru Entertainment Weekly przedstawiające bohaterów najnowszego filmu Nolana:

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Właśnie skończyłem oglądać – fun. Ale chcę już film!!!!! 😈

Już po… zaskoczyła mnie duża liczba Polaków na czacie, który jednak wyłączyłem po 5 minutach, bo co po niektórzy mieli chyba ochotę napisać: “In the end of movie we can se…” i już mnie coś brało, że nie daj Boże ktoś z czymś wyskoczy, więc wyłączyłem czat obok okna. Wydaje mi się, że nie było Michaela Caine’a, ale on teraz ma kilka filmów, które robi(w tym jakiś francuski), więc może nie mógł po prostu. Zresztą Joseph Gordon-Levitt się spóźnił, ale dalej uważam, że on ma parcie na szkło i pewnie jest egotykiem na co dzień. Dziś jakoś starał się udawać zmęczonego robieniem mu zdjęć, ale chyba jakoś mu nie wyszło. Swoją drogą nie widziałem, że tak wygląda Hans Zimmer, bo zawsze wydawało mi się, że jest podobny do Jamesa Newtona Howarda, ale jednak nie.

To co amerykanie wypisywali na czacie przechodziło ludzkie pojęcie 😀 Faktycznie było nas całkiem sporo.

W ogóle pojawił się jakiś aktor a w tle takie piski, że musiałem głośniki przyciszyć. Rozumiem, że można się ekscytować i cieszyć, ale bez przesady, choć znając życie to ci, którzy tak piszczeli pewnie najmniej interesują się filmem, a bardziej samymi gwiazdami.

już za:
dni
3
3
godzin
1
5
minut
2
6
sekund
1
8
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
batman-plakat_5 batman-plakat_4 fkmwls5vua40pgi fkmwfk7vuacwqy_ fkbaaabvuaa3nk_ jnqptfs_sfbssbohf