Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,Można już także obejrzeć w dobrej jakości zdjęcia z nowego numeru Entertainment Weekly przedstawiające bohaterów najnowszego filmu Nolana:

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Właśnie skończyłem oglądać – fun. Ale chcę już film!!!!! 😈

Już po… zaskoczyła mnie duża liczba Polaków na czacie, który jednak wyłączyłem po 5 minutach, bo co po niektórzy mieli chyba ochotę napisać: “In the end of movie we can se…” i już mnie coś brało, że nie daj Boże ktoś z czymś wyskoczy, więc wyłączyłem czat obok okna. Wydaje mi się, że nie było Michaela Caine’a, ale on teraz ma kilka filmów, które robi(w tym jakiś francuski), więc może nie mógł po prostu. Zresztą Joseph Gordon-Levitt się spóźnił, ale dalej uważam, że on ma parcie na szkło i pewnie jest egotykiem na co dzień. Dziś jakoś starał się udawać zmęczonego robieniem mu zdjęć, ale chyba jakoś mu nie wyszło. Swoją drogą nie widziałem, że tak wygląda Hans Zimmer, bo zawsze wydawało mi się, że jest podobny do Jamesa Newtona Howarda, ale jednak nie.

To co amerykanie wypisywali na czacie przechodziło ludzkie pojęcie 😀 Faktycznie było nas całkiem sporo.

W ogóle pojawił się jakiś aktor a w tle takie piski, że musiałem głośniki przyciszyć. Rozumiem, że można się ekscytować i cieszyć, ale bez przesady, choć znając życie to ci, którzy tak piszczeli pewnie najmniej interesują się filmem, a bardziej samymi gwiazdami.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):